اسکای اسپورتس: ماتا ماندنی است، یانوزای قرض داده می شود، شواین اشتایگر رفتنی است

اسکای اسپورتس آخرین دریافته هایش را از وضعیت بازیکنان نامداری که احتمال خروج از اولدترافورد را دارند، منتشر کرده است.

خوان ماتا که پس از انتصاب ژوزه مورینیو به عنوان سرمربی منچستریونایتد، اکثر  رسانه های ورزشی از او به عنوان اولین خروجی یونایتد در بازار نقل و انتقالات یاد می کردند، به احتمال بسیار زیاد برای حداقل یک پنجره نقل و انتقالاتی دیگر در اولدترافورد ماندگار خواهد شد. ماتا در سال 2014 و به دلیل عدم حضور در ترکیب اصلی چلسی، ترجیح داد که از این باشگاه جدا شده و با قراردادی 37/5 میلیون پوندی که رکورد گران ترین نقل و انتقال تاریخ منچستریونایتد در آن زمان را شکست، به این تیم بپیوندد.

خوان ماتا
به گزارش سایت Sky Sports، شرایط برای باستین شواین اشتایگر اما بدین گونه نیست. به نظر می رسد که او آخرین بازی اش برای منچستریونایتد را انجام داده باشد و از این پس او را هرگز با پیراهن شیاطین سرخ نخواهیم داد. شنیده شده است که باشگاه های زیادی از آلمان و خارج از آلمان مایل به جذب کاپیتان سابق مانشافت هستند و حقوق بالای او، مانعی در راه انتقال او به تیم های دیگر نخواهد بود. شواین اشتایگر در تابستان گذشته با قرادادی 6/5 میلیون یورویی به یونایتد آمده بود، اما او جایی را در برنامه های مورینیو ندارد و پیوستن پل پوگبا به یونایتد، آخرین نشانه جدایی او از یونایتد است.

باستین شواین اشتایگر
در همین حال، به نظر می رسد که عدنان یانوزای 21 ساله بار دیگر به طور قرضی راهی یک تیم دیگر خواهد شد. شنیده ها حاکی از این است که ژوزه مورینیو اعتقاد دارد بازی کردن برای یک فصل کامل و در ترکیب اصلی یک تیم می تواند به سود یانوزای تمام شود. این وینگر بلژیکی هنوز 2 سال دیگر با شیاطین سرخ قرارداد دارد. یانوزای در فصل گذشته فقط 7 بار برای یونایتد به میدان رفت و 4 ماه ناموفق را نیز در دورتموند سپری کرد.

عدنان یانوزای

60 دیدگاه در “اسکای اسپورتس: ماتا ماندنی است، یانوزای قرض داده می شود، شواین اشتایگر رفتنی است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − سیزده =

رفتن به نوارابزار