بارسلونا 3-2 سمپدوریا؛ آبی اناری های با گل های مسی و سوارز فاتح جام خوان گمپر

تیم فوتبال بارسلونا موفق شد با با نتیجه 3 بر 2 سمپدوریایی ایتالیا را در جام خوان گمپر شکست دهد.
جام خوان گمپر هر ساله برای ادای احترام به موسس باشگاه بارسلونا پیش از شروع رقابت های لالیگا در ماه آگوست برگزار می شود و این پنجاه و یکمین دوره ی این جام است.

 به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد اولین قهرمانی بارسلونا در اروپا، سامپدوریا برای جام خوان گامپر دعوت شد و این تیم ایتالیایی حریف بارسا در فینال جام باشگاه های اروپای سال 1992 در ومبلی لندن بود که آبی اناری ها با گل زیبای رونالد کومان در وقت های اضافه موفق به شکست سامپدوریا و کسب اولین قهرمانی خود شدند.

بارسایی ها پیش از شروع این دیدار بازیکنان جدید خود را معرفی کردند که شامل اومتیتی، دنیس سوارز، لوکاس دینیه، آندره گومس می شدند.

شاگردان لوئیس انریکه در نهایت موفق شدن با نتیجه 3 بر 2 این حریف ایتالیایی را شکست دهند و فاتح جام خوان گمپر شوند. این دیدار در استادیوم نیوکمپ برگزار شد و حدود 72 هزار نفر در استادیوم حضور داشتند.

لوییز سوارز روی پاس گل زیبای مسی گل اول تیمش را در دقیقه 16 به ثمر رساند و لیونل مسی در دقیقه 21 و 34 دروازه سمپدوریا را گشود. گل دوم مسی در این دیدار از روی ضربه ایستگاهی بود.

لوئیس موریل در دقیقه23 و آنته بودیمیر در دقیقه 77 گل های میهمان را به ثبت رساندند.

این آخرین دیدار غیر رسمی و تدارکاتی آبی اناری ها بود و آنها 3 روز دیگر در فینال سوپر جام اسپانیا به مصاف سویا خواهند رفت.

Profile photo of منصور صمدی

منصور صمدی

طرفدار بارسلونا و همه بازیکنان تاریخش Telegram.me/gozreshv3

41 دیدگاه در “بارسلونا 3-2 سمپدوریا؛ آبی اناری های با گل های مسی و سوارز فاتح جام خوان گمپر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 1 =

رفتن به نوارابزار