راشفورد: ده خیا در تمرینات بینظیر است ،‌تمرین کردن با او خسته تان میکند

مارکوس راشفورد و داوید ده خیا درباره تمرین کردن با همدیگر در تمرینات منچستریونایتد صحبت کرده اند.

پس از نیم فصلی رویایی که مارکوس رشفورد را به مهاجم ثابت تیم لوئیس فن خال تبدیل کرد و متعاقباً او را به همراه تیم ملی انگلستان به یورو 2016 فرستاد، این بازیکن 18 ساله اکنون به یکی از بازیکنان مهم شیاطین سرخ تبدیل شده است و به همراه تیم اصلی باشگاه و در کنار ستارگان بزرگش تمرین می کند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه منچستریونایتد، در آیتمی که به مناسبت فصل جدید از سوی این باشگاه در سایت رسمی اش ترتیب داده شده است، دو تن از بازیکنان این تیم هر جمعه و پیش از برگزاری بازی آن هفته در ویدئویی اختصاصی حضور می یابند و صحبت می کنند. در اولین سری این بخش، مارکوس رشفورد درباره داوید ده خیا گفت:

توضیح دادن درباره تمرین با داوید، سخت است. در بازی ها، شوت هایی وجود دارد که فکر می کنید می توانند وارد دروازه شوند یا برای دروازه بان مشکل ساز شوند. در تمرینات، داوید گاهی حتی چنین شوت هایی را مهار می کند، بنابراین ممکن است تمرین کردن با ا و کمی مأیوس کننده باشد (می خندد). با این حال، این تنها به بهتر شدن ما کمک می کند و برای هر دو ما خوب است. فوق العاده است که دروازه بانی را با کیفیت و جایگاه او در دروازه مان داشته باشیم.

ده خیا نیز درباره تمرین کردن با رشفورد گفت:

تمرین کردن برای هر دو ما خوب است. او سعی می کند که گل بزند و من سعی می کنم که ضربه های او را مهار کنم و فکر می کنم این به نفع هر دو ماست. فکر می کنم رشفورد علاوه بر قدرت دریبل زنی عالی، یک تمام کننده عالی هم هست. استعداد ویژه او باعث شده است تا توانایی های خیلی زیادی را داشته باشد. مارکوس می تواند به یکی از بهترین ها تبدیل شود.

منچستریونایتددر اولین بازی فصلش در لیگ برتر، روز یکشنبه به مصاف بورنموث خواهد رفت.

40 دیدگاه در “راشفورد: ده خیا در تمرینات بینظیر است ،‌تمرین کردن با او خسته تان میکند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − یازده =

رفتن به نوارابزار