کونته: برای شروع لیگ برتر هیجان زده ام ؛ در رختکن موسیقی های بوم بوم گوش میکنیم

سرمربی آبی های لندن در آستانه آغاز لیگ برتر در مورد مسائل مختلفی صحبت کرده است.

مدافع عنوان قهرمانی لیگ جزیره در فصل 16-2015، دوران کابوس واری را به پایان رسانده است. ژوزه مورینیو پس از کسب نتایج ضعیف، در اواسط فصل، از سمت خود برکنار و جای خود را به گاس هیدینگ، سرمربی هلندی و با تجربه داده است. گاس هیدینگ با بهبود نسبی، موفق شد تیم چلسی را در پایان فصل به رده دهم برساند. ولی این جایگاه، چیزی نبود که مالک و هواداران آبی های لندن را راضی کند. پس از اتمام مسابقات یورو 2016، آنتونیو کونته، برای اولین بار سکان هدایت تیم چلسی را بر دست گرفته و در گام اول، میچی باتشوایی و در خرید دوم، انگولو کانته را به جمع آبی های لندن اضافه کرده است.

به گزارش وب سایت FourFourTwo، امروز، شنبه، لیگ جزیره 17-2016 با دیدار تیم های لستر سیتی-قهرمان فصل گذشته- و هال سیتی آغاز می شود. تیم چلسی در اولین دیدار رسمی خود در لیگ برتر، دوشنبه شب از ساعت 23:30 به مصاف تیم وستهم خواهد رفت. کونته در مورد اولین دیدار خود گفت:

در آستانه اولین دیدار فصل جدید قرار داریم و من مطمئنا استرس خواهم داشت، یک تجربه عالی برای من خواهد بود چرا که اولین مربیگری من در کشور انگلستان،لیگ جزیره و تیم چلسی خواهد بود. این یک چالش فوق العاده برای من به حساب خواهد آمد و طبیعی است که آرام نباشم. ما می دانیم که باید چگونه لیگ را آغاز کنیم و بی صبرانه منتظر شروع مسابقات هستم.

او در مورد فصل نامید کننده چلسی اظهار کرد:

من فکر می کنم فصل سختی برای همه بازیکنان سپری شده است. در حال حاضر مهم ترین مسئله، شرایط فعلی است.

کونته در مورد بازار نقل و انتقالات در کنفرانس خبری افزود:

من هر روز با سران باشگاه در مورد تیم صحبت می کنم. بازار نقل و انتقالات دیوانه کننده است و بازیکنان بسیار گران قیمت. زمانی که قصد دارید بازیکنی به خدمت بگیرید باید هزینه ای پرداخت کنید که در اکثر مواقع قیمت واقعی بازیکن نیست. پس با این شرایط باید صبر کرد و بهترین راه را انتخاب کرد، اما من از کار کردن با این بازیکنان راضی هستم و برای رسیدن به اهداف، راه خود را ادامه خواهیم داد.

همچنین کونته درباره انتقال قرضی برتراند ترائوره عنوان کرد:

او به طور قرضی از جمع ما جدا شده است. برتراند، بازیکن بزرگی به حساب خواهد آمد و ما قصد داریم او را برای آینده آماده کنیم. در چلسی فرصت بازی برای او کم بوده است به همین دلیل او را قرض داده ایم تا بیشتر بازی کند و مهاجم با تجربه ای شود. آینده او بسیار امیدوار کننده خواهد بود.

او همینطور در مورد فضای رختکن تیم های انگلیسی ادامه داد:

در انگلستان، گوش دادن موسیقی در رختکن، پیش از شروع مسابقات بسیار فوق العاده خواهد بود، من تجربه این شرایط را نداشته ام و بسیار از این اتفاق شگفت زده شده ام. من در رختکن به موسیقی های پر هیجان و دیسکو گوش می دهم. بوم بوم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − 7 =

رفتن به نوارابزار