دی بوئر خواهان جذب بلیند و ماریو

فرانک دی بوئر سرمربی جدید اینترمیلان علاقه اش به دالی بلیند مدافع هلندی  منچستریونایتد را تایید کرد ولی بخت انجام انتقال وی به ایتالیا در همین پنجره نقل و انتقالاتی را بسیار اندک دانست.

به گزارش فور فور تو، دی بوئر که در آژاکس هم با بلیند کار کرده است در این خصوص گفته است:

به عنوان یک بازیکن، یقینا او را دوست دارم. او فوق العاده است. اگر چه او از حضور در منچستر بسیار راضی است و در بازی کامیونیتی شیلد نیز به میدان رفت. من شرایطش را درک می کنم و فکر می کنم که او خیلی خوشحال است و با اعتماد به نفس بازی می کند ولی باید ببینیم در آینده چه رخ می دهد. البته که من دوست دارم نیم نگاهی به کلیه بازیکنان گذشته ام در آژاکس داشته باشم و آن ها را از نزدیک رویت کنم. من چنین چیزی را با (کریستین) اریکسن، (توبی) آلدروایرلد نیز دارم. دوست دارم کلیه آن ها را دنبال کنم و دالی هم همین گونه است.

گفتنی است بلیند 26 ساله تا سال 2018 با شیاطین سرخ قرارداد دارد. از سوی دیگر اینتر به ژوائو ماریو از اسپورتینگ لیسبون نیز پیوست شده و دی بوئر امیدوار به ختم به خیر شدن این ماجرا در آینده ای نزدیک است.

او یکی از قهرمانان اروپاست. او بازیکن جذابی برای خیلی از تیم هاست و این ماجرا در خصوص اینتر فرقی نمی کند. خواهیم دید که در روزهای آینده چه اتفاقی به وقوع می پیوندد.

در گام نخست من باید تیم مان را ببینم و سپس تصمیم می گیرم که به چه بازیکنانی در ترکیب نیاز داریم یا نداریم. حالا می توانم واقعا درباره بازیکنان قضاوت کنم. ما باید صبر کنیم و ببینیم چه می شود و سپس انتخاب کنیم.

74 دیدگاه در “دی بوئر خواهان جذب بلیند و ماریو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − هشت =

رفتن به نوارابزار