پیش بازی بورنموث-منچستریونایتد

در دومین روز از هفته اول رقابت های لیگ برتر انگلستان در فصل 2017-2016، دو تیم بورنموث و منچستریونایتد به مصاف هم خواهند رفت.
مکان بازی تاریخ بازی زمان بازی
استادیوم دین کورت یکشنبه، بیست و چارم مرداد 1395 17:00 به وقت تهران

دین کورت

شرحی از وضعیت دو تیم

بورنموث که به همراه سرمربی جوان خود – ادی هاو – در فصل گذشته موفق به حضور در لیگ برتر شد و در پایان مجوز ماندن در بالاترین لیگ انگلستان را هم دریافت کرد، اکنون با تجربه ای بیشتر، خود را برای دومین حضور پیاپی در لیگ برتر آماده می کند. تایرون مینگز و جونیور استانیسلاس، هر دو بخش ابتدایی فصل را به دلیل مصدومیت از دست خواهند داد. امرسون هیندمن – خرید تابستانی بورنموث – نیز از ناحیه مچ پا دچار مصدومیت است و احتمالا بازی فردا را از دست خواهد داد. با این حال، دو خرید برجسته بورنموث در این فصل – ناتان آکه و جوردن آیب – می توانند از ابتدا برای بورنموث به میدان بروند.

ادی هاو در آخرین بازی فصل پیش مقابل منچستریونایتدِ لوئیس فن خال قرار گرفت و با نتیجه 1-3 بازی را واگذار کرد. او اکنون امیدوار است که در مقابل ژوزه مورینیو – کسی که هرگز بازی ابتدایی فصل لیگ برتر را واگذار نکرده – به نتیجه بهتری دست یابد.

در سوی مقابل، ژوزه مورینیو که در یکشنبه هفته گذشت با پیروزی 1-2 مقابل لسترسیتی در کمیونیتی شیلد موفق به کسب اولین جامش به همراه شیاطین سرخ شد، در این یکشنبه و در مقابل بورنموث تنها دو محروم را خواهد داشت. کریس اسمالینگ و پل پوگبا، هر دو به دلیل محرومیت هایشان از فصل قبل، نمی توانند یونایتد را در این دیدار همراهی کنند. از این جهت، پل پوگبا برای تجربه اولین بازی دوره دوم حضورش در منچستریونایتد، نیاز به صبر بیشتری خواهد داشت. در نبود اسمالینگ نیز دیلی بلیند – همچون فصل قبل – در قلب دفاع تیمش به میدان خواهد رفت و با اریک بایلی، زوج خط دفاعی تیم مورینیو را تشکیل خواهد داد.

ژوزه مورینیو هرگز اولین بازی فصل لیگ برتر را نباخته است و او تلاش خواهد کرد تا در دیدار فردا این رکورد را همچنان ادامه دهد. در حالی که منچسترسیتی بازی اول خود را با پیروزی پشت سر گذاشته است، منچستریونایتد نیز برای جا نماندن از رقیب همشهری، خود را در بازی فردا محکوم به برد خواهد دید. انتظار می رود که این تیم در دیدار فردا با سیستم مورد علاقه سرمربی اش (1-3-2-4) به میدان برود.

نکات آماری پیش از بازی

– بورنموث 5 بازی اخیرش در لیگ برتر را نبرده است.
-در 9 بازی از 10 بازی اخیر بورنموث در لیگ برتر، کمتر از 2/5 گل به ثمر رسیده است.

ترکیب احتمالی دو تیم

غایبان دو تیم در این دیدار

پیش بینی سایت WhoScored از نتیجه بازی

49 دیدگاه در “پیش بازی بورنموث-منچستریونایتد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 + 19 =

رفتن به نوارابزار