سویا 0-2 بارسلونا؛ پیروزی شیرین در سانچس پیس خوان

بارسلونا در دیدار رفت سوپرکاپ اسپانیا موفق شد با نتیجه 2-0 سویا را شکست بدهد تا شاگردان خورخه سامپائولی در آستانه از دست دادن دومین جام ابتدای فصل قرار بگیرند.

شاگردان سامپائولی که هفته گذشته با شکست مقابل رئال در سوپرکاپ اروپا، از رسیدن به این جام بازماندند، امشب هم در خانه مغلوب بارسا شدند تا احتمالا فصل را دست خالی شروع کنند.

سویا بازی را بهتر آغاز کرد اما در دقیقه 7، بارسا می توانست به گل برسد. روی پاس عالی اینیستا، لوئیس سوارز در موقعیت گلزنی قرار گرفت ولی ضربه او را ریکو دفع کرد.

بازی متعادل از سوی دو تیم دنبال شد و پرسینگ شدید بازیکنان سویا، اجازه نمی داد آبی و اناری ها موقعیت خاصی روی دروازه این تیم ایجاد کنند و در نهایت نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

سویا در نیمه دوم هم شروع بهتری داشت اما این بارسا بود که در دقیقه 55 به گل رسید. ارسال خوب دنیس سوارز به محوطه جریمه، با کنترل خوب آردا توران به سوارز رسید و او هم با ضربه ای دقیق، کار را تمام کرد.

بعد از این گل جریان بازی تا اندازه ای به سود سویا شد و بازیکنان این تیم یکی دو موقعیت خوب روی دروازه بارسا ایجاد کردند اما نتوانستند از آن استفاده کنند. در مقابل، این بارسا بود که در دقیقه 84 به گل دوم رسید. حرکت تماشایی مسی، یک موقعیت خوب نصیب منیرالحدادی کرد و او هم به راحتی دروازه حریف را باز کرد.

در دقایق باقی مانده، بازیکنان سویا تلاش کردند تا گل های خورده را جبران کنند اما این تلاش ثمری نداشت و بارسا با نتیجه 2-0 به پیروزی رسید. دیدار برگشت روز چهارشنبه در نوکمپ برگزار می شود.

 

Profile photo of منصور صمدی

منصور صمدی

طرفدار بارسلونا و همه بازیکنان تاریخش Telegram.me/gozreshv3

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت + 11 =

رفتن به نوارابزار