احتمال جدایی خامس از جمع کهکشانی ها

بر اساس گزارش ها رئال مادرید حاضر است ستاره کلمبیایی اش را بفروشد.

آینده هامس رودریگز در رئال مادرید اصلا با ثبات به نظر نمی رسد. به گزارش مارکا، زیدان و مسئولان رئال مادرید به هامس اطلاع داده اند تا به دنبال تیم جدیدی باشد. در حال حاضر در اسپانیا با شرایط ناپایداری که وجود دارد، کمتر کسی احتمال می دهد که وی فصل آینده را همچنان در رئال مادرید باقی بماند.

ستاره کلمبیایی، تابستان 2014 در حالی که آقای گل جام جهانی شده بود، با رقم 80 میلیون یورو از موناکو به مادرید پیوست و در سال اول حضورش در ترکیب لوس بلانکوس، عملکرد خوبی داشت و همگان منتظر پیشرفت بیشتری از وی بودند. با این حال فصل گذشته، هامس در ابتدا توسط بنیتز کمتر به بازی گرفته شد و پس از روی کار آمدن زیدان نیز وضعیت تفاوت چندانی نکرد.

در حال حاضر، هامس ظاهرا هیچ جایی در ترکیب رئال مادرید نخواهد داشت و زیدان در حال حاضر،  آسنسیو، لوکاس وازکز و حتی ایسکو را با اختلاف به او ترجیح می دهد. با این حال مادریدی ها حاضر نیستند ستاره شان را با قیمت کمی واگذار کنند و سعی خواهند کرد در حدود 75 میلیون یورو از این معامله پول دریافت کنند.بنابراین مسئولان این تیم از خورخه مندس، مدیر برنامه بازیکن خواسته اند تا پیشنهادات خوب را بررسی کند. از یوونتوس و چلسی به عنوان باشگاه هایی که به جذب هامس علاقه مند هستند یاد می شود.

38 دیدگاه در “احتمال جدایی خامس از جمع کهکشانی ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − 6 =

رفتن به نوارابزار