بارسلونا در بازی برگشت سوپرجام اسپانیا

بارسا برای قطعی کردن قهرمانی خود امشب در نیوکمپ میزبان سویا خواهد بود.

به گزارش سرویس فوتبال خارجی فرتاک ورزشی،

دیدار برگشت دو تیم بارسلونا و سویا در قالب سوپرکاپ اسپانیا بامداد فردا و از ساعت 1:30 به وقت افغانستاندر نیوکمپ آغاز خواهد شد.

به گزارش موندو دپورتیوو، شاگردان لوئیس انریکه که بازی رفت را با دو گل لوئیس سوارز و مونیر الحدادی با پیروزی  به پایان رساندند، امشب برای قطعی کردن قهرمانی خود به مصاف خورخه سمپائولی و شاگردانش خواهند رفت.

لوئیس انریکه که از زمان روی کار آمدن در بارسا، تنها در فتح سوپرکاپ اسپانیا عاجز مانده، قصد دارد امشب این جام را نیز به کارنامه پرافتخار خود اضافه کند. او پس از انجام آخرین تمرین بارسا، بازیکنان موردنظرش برای این دیدار را اعلام کرد که در این لیست نامی از آندرس اینیستا، جرمی متیو و تراشتگن، هر سه به علت مصدومیت، به چشم نمی‌خورد. لیست اعلامی به این شرح است:

براوو، ماسیپ، پیکه، راکیتیچ، بوسکتس، دنیس سوارز، آردا توران، لوئیس سوارز، مسی، ماسکرانو، آندره گومس، سمپر، مونیر، جوردی آلبا، دینیه، روبرتو، الیکس ویدال و اومتیتی.

گفتنی‌ست نیمار و رافینیا به دلیل شرکت در رقابت‌های المپیک در این بازی نیز بارسلونا را همراهی نخواهند کرد. داگلاس پریرا نیز به دلایل فنی در این لیست جای نگرفته است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه + 15 =

رفتن به نوارابزار