ریاض محرز: رد پیشنهاد رئال مادرید و بارسلونا مشکل است؛ قهرمانی مجدد امکان پذیر نیست

هافبک الجزایری لسترسیتی با اعتراف به دشوار بودن نپذیرفتن پیشنهاد دو غول اسپانیایی، به شایعات خروجش از جمع شاگردان رانیری دامن زد.

ریاض محرز، هافبک ارزشمند لسترسیتی اعتراف کرد که در صورت رسیدن پیشنهادی از سوی بارسلونا یا رئال مادرید، آن را خواهد پذیرفت. چرا که مقاومت در برابر چنین پیشنهاداتی را اساسا بسیار دشوار می‌داند.

به گزارش سایت Dailymail، محرز که با بازی‌های خیره‌کننده خود در فصل گذشته و البته به کمک جیمی واردی، یک قهرمانی تاریخی را برای هواداران لستر به ارمغان آورد، مورد توجه چندین باشگاه بزرگ قرار گرفته  و علی‌رغم اینکه باشگاه لسترسیتی خروج او را حداقل در این تابستان غیرممکن اعلام کرده است، خود بازیکن چندان هم بی میل به انتقال به یکی از تیم‌های خواهان خود، علی الخصوص بارسا یا رئال نیست.

محرز در گفتگو با فرانس فوتبال در رابطه با احتمال خروجش از جمع روباه‌ها گفت :

اگر یک بازیکن برزیلی تنها در چند بازی لیگ برزیل بدرخشد، قبل از اینکه شما بدانید، رئال مادرید او را به خدمت خواهد گرفت. برای بازیکنانی چون من اما قضیه کمی متفاوت است و ما باید برای جلب توجه چنین باشگاه‌هایی، بیشتر از دیگران تلاش کنیم.لیگ برتر، لیگی فوق العاده است و به شخصه مایلم تا جایی که ممکن است در آن به بازی کردن ادامه دهم اما در حال حاضر تنها دو یا سه باشگاه در دنیا هستند که اگر به من پیشنهادی ارائه کنند، قطعا آن را بررسی خواهم کرد. البته اگر منظور مرا بفهمید!

محرز در ادامه فاش کرد که لیونل مسی، فوق ستاره باشگاه بارسلونا در جریان دیدار پیش فصل دو تیم که با برتری 4 – 2  کاتالان‌ها همراه شد، به او برای کسب عنوان قهرمانی لیگ جزیره تبریک گفته است و اذعان کرد احتمال تکرار این قهرمانی تاریخی تقریبا صفر است!

ما می دانیم که لسترسیتی در فصل جاری قهرمان نخواهد شد. ما منچستریونایتد یا چلسی نیستیم. موفقیت‌های پی در پی در چنین لیگی متعلق به تیم‌های بزرگ و قدرتمند است. با این حال، شما همواره باید خود را به دیگران اثبات کنید. تا فصل قبل چنین چیزی نبود اما از حالا مردم از ما نیز توقع درخشش دارند و شما مجبورید به توقعات آن‌ها پاسخ دهید، با تلاش بی‌وقفه، چون در لیگ برتر کسی به شما لطفی نخواهد کرد.

ملی‌پوش الجزایری که فصل گذشته با ثبت 17 گل و 11 پاس گل، عنوان بهترین بازیکن لیگ برتر را از آن خود کرد، از تغییر نگاه‌ها به خود و باشگاهش می گوید‌:

واضح است که رقبا از این پس با احتیاط بیشتری به مصاف ما خواهند آمد. این چیزی‌ست که به خوبی در بازی‌های پیش‌فصل و در جام خیریه مقابل منچستریونایتد آن را حس کردم. مردم به محض اینکه توپ زیر پاهای من قرار می گیرد، روی من زوم می کنند و البته مدافعان نیز برنامه‌هایی برای متوقف کردن من در سر می‌پرورانند. با این حال، ادامه دادن به روندی که از فصل پیش آغاز کردم، به خودم بستگی دارد و باید با شرایط جدید کنار بیایم. این درست است که من فصلی رویایی را با قهرمانی در لیگ برتر و کسب عنوان بهترین بازیکن فصل پشت سر گذاشتم اما هم‌چنان باید در تمامی زمینه‌ها پیشرفت کنم. این یک چالش برای من است و من از آن استقبال می کنم. قانون زندگی همین است. با به عقب راندن محدودیت‌ها، پیشرفت حاصل خواهد شد.

گفتنی‌ست لسترسیتی کار خود در فصل جاری لیگ برتر را با شکست 2 – 1 مقابل هال‌سیتی آغاز کرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 17 =

رفتن به نوارابزار