مورینیو: بازار نقل و انتقالات تا آخر ماه باز است ، زلاتان در اینجا خوشحال است

سرمربی پرتغالی شیاطین سرخ، پیش از دیدار ساعت 23:30 جمعه شب تیمش برابر ساوتهمپتون، در کنفرانس مطبوعاتی اش حاضر شد.

طرفداری-  ژوزه مورینیو در نشست خبری اش ضمن اعلام آمادگی پل پوگبا و کریس اسمالینگ برای بازی کردن، از اریک بایلی مدافع جوان تیمش ستایش به عمل آورد. وی همچنین گفت که زلاتان ایبراهیموویچ در دو فصل پیش رو شیاطین سرخ را همراهی خواهد کرد.

به نقل از وب سایت رسمی باشگاه منچستریونایتد، مورینیو در ابتدای مصاحبه اش در خصوص این که آیا پوگبا آماده بازی کردن است یا نه، گفت:

ما در دیدار برابر لستر از بازیکنانی با سطح آمادگی کمتر نسبت به وی استفاده کردیم و دیدیم که آن مسابقه باعث ارتقای شان شد. این شرایط کمی در مورد پوگبا هم صدق می کند، او حتی یک دقیقه هم در پیش فصل بازی نکرده ولی تقریبا دو هفته ای می شود که به صورت فردی و تیمی با ما تمرین می کند و شرایط برای این که او دقایقی به میدان برود مهیاست.

مورینیو همچنین در خصوص سازگاری مجدد پوگبا به زندگی در منچستر گفت:

او به راحتی سازگار شده چون باشگاه و همه افراد در آن را می شناسد. او برای سازگاری به زمان نیاز ندارد اما برای رو به راه کردن اوضاعش و درک سبک بازی تیم و جایگاه خود در آن، نیازمند فرصت است.

آقای خاص در همین خصوص در رابطه با زلاتان ایبراهیموویچ عنوان کرد:

می بینم که او راضی است. من از او درباره خانواده، همسر و فرزندانش می پرسم. می دانم که آن ها چقدر برای او با ارزش هستند. یکپارچگی اوضاع، خانه و همه چیز رو به راه است و همه راضی هستند. او انگیزه فراوانی دارد و بنابراین من او را در دو سال پیش رو بدون هیچ شکی در اینجا می بینم.

اریک بایلی بازیکنی بوده که در دو بازی اولش فوق العاده ظاهر شده و مورینیو نیز گفت که از این بابت شگفت زده شده است:

او یک پسر جوان است که در باشگاه و لیگ کاملا متفاوتی با گذشته اش بازی می کند، اکا بر خلاف تمامی فشارها و انتظارات، او به بازی با یونایتد اخت گرفته است. او در برابر لستر در ومبلی به میدان رفت و خیلی راحت، مسلط و (با بازیکنان دیگر) در ارتباط بود.

ژوزه در خصوص بازگرداندن فاکتور ترس به اولدترافورد گفت:

من نه، ولی تیم می تواند. هواداران نیز می توانند کمک کنند. همه چیز از رابطه بین هواداران و تیم شروع می شود. اگر ارتباط تنگاتنگی در این میان باشد، سپس فاکتور بسیار قدرتمند بودن در خانه باز می گردد. نحوه بازی ما و اگر هواداران نیز (نقش خود را) بازی کنند (به این امر کمک می کند). در این صورت حریفان هیچ شانسی نخواهند داشت.

مورینیو که پیش از این چهار خرید انجام داده است، در مورد احتمال فعالیت بیشتر در بازار نقل و انتقالات گفت:

بازار تا 31 آگوست باز است اما من از بازیکنان فعلی ام خیلی راضی هستم. تاکید می کنم که من درباره بازیکنان سایر تیم ها صحبت نمی کنم.

آیا اسمالینگ آماده بازی کردن است؟ مورینیو با وجود این که اسمالینگ دو بازی گذشته تیمش را به دلیل محرومیت و مصدومیت از دست داده گفت که وی آماده به میدان رفتن است.

46 دیدگاه در “مورینیو: بازار نقل و انتقالات تا آخر ماه باز است ، زلاتان در اینجا خوشحال است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 − شش =

رفتن به نوارابزار