پوئل مربی ساوتهمپتون: بازیکنان منچستریونایتد می توانند تفاوت ها را رقم بزنند

سرمربی فرانسوی ساوتهمپتون به کسب امتیاز از بازی جمعه شب می اندیشد.

کلود پوئل سرمربی باشگاه ساوتهمپتون امیدوار است که در سومین حضورش در اولدترافورد به موفقیت دست پیدا کند. این مربی پیش این با لیل فرانسه، دو بار در اولدترافورد رو در روی منچستریونایتد قرار گرفته است. صحبت های وی در خصوص بازی با منچستریونایتد را به نقل از وب سایت رسمی باشگاه ساوتهمپتون می خوانید:

این سومین باری است که به اولدترافورد می روم. وقتی که در لیل مربیگری می کردم‌، دو بار در لیگ قهرمانان رو در روی یونایتد قرار گرفتم. بار اول خاطره خوش و بار دوم خاطره بدی داشتیم چون در خانه با نتیجه 0-0 متوقف شدیم و با شکست 1-0 در اولدترافورد، از دور یک شانزدهم نهایی رقابت ها کنار رفتیم ولی آن بازی خیلی خوب و جذابی برای ما بود و خواهیم دید این بار چه رخ می دهد.

وی ادامه داد:

آن ها بازیکنان با کیفیت بسیار بسیار زیادی دارند که می توانند هر موقع تفاوت ها را رقم بزنند. ما از این امر آگاه هستیم و ارائه بازی خودمان مهم است و پاسخ دادن در قالب یک تیم نیز مهم ترین امر است. ما با جلسات تمرینی خوبی آماده این بازی شده ایم. این تازه دومین بازی فصل است و دیدن تیمم برابر تیمی عالی با بازیکنانی بزرگ جذاب است و فکر می کنم که می توانیم خوب بازی کنیم و یک یا سه امتیاز از این بازی بگیریم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + 4 =

رفتن به نوارابزار