بارسلونا6-2بتیس؛ تحقیر بتیس در شب آتش بازی مسی و سوارز

به مرور بازی دو تیم بارسلونا و رئال بتیس در چارچوب هفته اول لالیگا پرداخته ایم.
شاگردان لوئیس انریکه در این دیدار کاملا برتر از حریف نشان دادند و به لطف درخشش لیونل مسی، لوئیس سوارز و آردا توران، توانستند به یک پیروزی پرگل دست پیدا کنند.بارسا بازی را هجومی آغاز کرد و تنها 6 دقیقه از بازی سپری شده بود که آردا توران گل اول را به ثمر رساند. پاسکاری های هماهنگ بازیکنان بارسا، خط دفاعی حریف را به هم ریخت و در نهایت آردا، روی پاس عالی یوردی آلبا، با ضربه ای نه چندان محکم کار را تمام کرد.

حملات بارسا بعد از این گل ادامه داشت اما در دقیقه 21، این بتیس بود که توانست به گل تساوی برسد. روی یک ضربه آزاد بود که روبن کاسترو با ضربه ای تماشایی، کلودیو براوو را مغلوب کرد.

برتری تیم میزبان ادامه داشت و بعد از اینکه یک بار تیر دروازه حریف را به لرزه درآوردند، لیونل مسی در دقیقه 37 بار دیگر بارسا را پیش انداخت. ستاره آبی و اناری ها که پشت محوطه جریمه صاحب توپ شده بود، بعد از یک حرکت عرضی و ضربه ای دقیق، کار را تمام کرد.

بارسا که دست بردار نبود، در دقیقه 42 به گل سوم رسید. این بار نوبت لوئیس سوارز بود که روی پاس رو به عقب سرخی روبرتو، توپ را به گوشه دروازه آنتونیو آدان بفرستد. نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.

بارسا نیمه دوم را هم بهتر آغاز کرد و بعد از 12 دقیقه، دو بار دیگر دروازه بتیس را باز کردند. ابتدا در دقیقه 55، روی همکاری آردا و مسی، سوارز با دروازه خالی تک به تک شد و با یک بغل پای ساده، دروازه را باز کرد.

دو دقیقه بعد نوبت خود مسی بود که برای دومین بار در این دیدار گلزنی کند. باز هم آردا توران در نقش گلساز ظاهر شد و مسی بعد از به هم ریختن مدافعان حرف، ضربه نهایی را وارد کرد.

بعد از این دو گل از شدت حملات بارسا کاسته شد اما همچنان شاگردان انریکه تیم برتر میدان بودند تا اینکه در دقیقه 82 به گل ششم رسیدند. روی یک ضربه آزاد، لوئیس سوارز با ضربه ای تماشایی، حساب کار را 6-1 کرد.

 بتیس که چیزی برای از دست دادن نداشت، جلو کشید و در دقیقه 84، روی تعلل بازیکنان بارسا، توانست به گل دوم برسد. این بار هم روبن کاسترو بود که دروازه براوو را باز کرد. در دقایق پایانی اتفاق خاصی رخ نداد و بارسا فصل جدید را با یک پیروزی پرگل آغاز کرد.

Profile photo of منصور صمدی

منصور صمدی

طرفدار بارسلونا و همه بازیکنان تاریخش Telegram.me/gozreshv3

39 دیدگاه در “بارسلونا6-2بتیس؛ تحقیر بتیس در شب آتش بازی مسی و سوارز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + ده =

رفتن به نوارابزار