زلاتان: اگر تیم خوب باشد، بازیکنان نیز تک تک خوب کار خواهند کرد

زلاتان ابراهیموویچ، ستاره منچستریونایتد پس از به ثمر رساندن دو گل مقابل ساوتهمپتون به تمجید از هم تیمی‌هایش پرداخت.

زلاتان ابراهیموویچ ، مهاجم سابق پاری سن ژرمن موفق شد هر دو گل تیمش در پیروزی ۲-۰ مقابل ساوتپهمتون را به ثمر برساند و این در حالیست که در دیدار اول لیگ برتر و کامیونیتی شیلد نیز موفق به گلزنی شده است.

او در این رابطه گفت:” اگر تیم خوب باشد، بازیکنان تک تک هم خوب کار خواهند کرد. من سعی می‌کنم بهترین عملکردم را داشته باشم، موقعیت ایجاد کنم، به هم تیمی‌هایم کمک کنم و گلزنی کنم. برای تیم خوشحالم. دو بازی و دو پیروزی. ما بهتر و بهتر می‌شویم و در اولین بازی خانگی به پیروزی رسیدیم. شروع خوبی است و به آن نیاز داشتیم تا به پیروزی عادت کنیم و بخشی از ذهنمان شود. خوشحالیم که ۳ امتیاز را کسب کردیم و اولین بازی پل پوگبا نیز انجام شد بنابراین او باید با تیم هماهنگ شود و باقی اتفاقات خود به خود رخ خواهد داد.”

زلاتان درباره شرایطش در تیم مورینیو گفت:” من بازیکن جدید تیم هستم و کمتر از ۱ ماه است که اینجا هستم. پل به خانه اش برگشته ولی از این تیم شناختی ندارد بنابراین باید بازیکنان را بشناسد و من هم باید همه و سبک بازی مان را بشناسم، چیزهای ساده خارج و داخل زمین. اریک بیلی و هنریک مخیتاریان هم بازیکنان جدید هستند بنابراین باید به فلسفه و فرهنگ هم شناخت پیدا کنیم. همه چیز جدید است.”

40 دیدگاه در “زلاتان: اگر تیم خوب باشد، بازیکنان نیز تک تک خوب کار خواهند کرد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت − یک =

رفتن به نوارابزار