منچستریونایتد 2-0 ساوتهمپتون؛ درخشش مجدد زلاتان در شب بازگشت فوتبال سرعتی به اولدترافورد

در اولین شب از هفته دوم رقابت های لیگ برتر، دو تیم منچستریونایتد و ساوتهمپتون از ساعت 23:30 به وقت کابل به مصاف هم رفتتند و در پایان این شیاطین سرخ بودند که با نتیجه 0-2 به پیروزی رسیدند.
گزارش بازی

ترکیب دو تیم  بدین شرح بود:

 


منچستریونایتد در حالی اولین بازی خانگی فصل را برگزار می کرد که هواداران این تیم شب هیجان انگیزی را در اولدترافورد سپری می کردند. تجربه مشاهده تیمی دگرگون شده با یک سرمربی جدید و بازیکنانی جدید همچون زلاتان ابراهیموویچ و پل پوگبا، جوی منحصر به فرد را در “تئاتر رویاها” ایجاد کرده بود.

در دقیقه 11، اوریل رومئو به دلیل مصدومیت ناچار به ترک زمین شد و به جای او یوردی کلاس به زمین رفت تا اولین تعویض ساوتهپتون، تعویضی اجباری باشد.

در دقیقه 13، پل پوگبا این فرصت را داشت که شروعی رویایی را برای خود رقم بزند و اولین بازی دوره دوم حضورش در منچستریونایتد را با گلی زودهنگام شروع کند. روی پاس زلاتان ابراهیموویچ، ضربه پل پوگبا از داخل محوطه جریمه به یک بازیکن برخورد کرد و در دستان فریزر فارستر جای گرفت.

در دقیقه 26، ساوتهمپتون یک موقعیت جدی را روی دروازه شیاطین سرخ ایجاد کرد و روی ضربه آزاد دیویس و یک سری فعل و انفعالات در محوطه جریمه یونایتد، ضربه شین لانگ به تور کنار دروازه ده خیا برخورد کرد.

در دقیقه 29، روی همکاری زیبای بازیکنان منچستریونایتد، زلاتان ابراهیموویچ می توانست با پاس ماتا، دروازه ساوتهمپتون را با یک ضربه آکروباتیک باز کند، اما توپ او با اختلاف نه چندان زیادی به بالای تیرک دروازه رفت.

در دقیقه 32، لانگ یک بار دیگر موقعیت خوبی را در موقعیتی مناسب از دست داد و ضربه اش به آسانی در دستان ده خیا قرار گرفت.

در دقیقه 36 و روی سانتر بسیار خوب وین رونی از سمت راست زمین، زلاتان ابراهیموویچ با یک ضربه سر پر قدرت و زاویه دار، بار دیگر برای منچستریونایتد گلزنی کرد و تیمش را پیش انداخت تا در شب پل پوگبا، این باز هم خودش باشد که چشم ها را به خود خیره می کند.
زلاتان
نیمه اول موقعیت دیگری را در بر نداشت و با همین نتیجه به پایان رسید.

در دقیقه 49، دوسان تادیچ موفق به گلزنی شد، اما گل او در موقعیت آفساید به ثمر رسید و مردود شد.

در دقیقه 51، خطای بی مورد یوردی کلاسی بر روی لوک شاو، یک پنالتی را برای یونایتد به ارمغان آورد. در حضور وین رونی، زلاتان ابراهیموویچ پشت توپ قرار گرفت و با روانه کردن توپ بر خلاف جهت شیرجه فورستر، گل دوم خودش و تیمش را در این بازی به ثمر رساند.
زلاتان
در دقیقه 64، روی سانتر ارسال شده توسط خوان ماتا از روی ضربه کرنر، پل پوگبا می توانست با ضربه سر دروازه ساوتهمپتون را باز کند، اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه 66، مارسیال می توانست دروازه ساوتهمپتون را از داخل محوطه جریمه باز کند، اما تاخیر او در زدن ضربه آخر موجب دفع شدن توپ شد.

در دقیقه 67، چارلی آستین به جای استیون دیویس به میدان آمد.

در دقیقه 72، زلاتان ابراهیموویچ می توانست سانتر آنتونیو والنسیا را به گل سوم خودش و تیمش در این بازی تبدیل کند، اما توپ روی سر زلاتان ننشست.

در دقیقه 77، هنریک مخیتاریان به جای خوان ماتا به میدان آمد.

در دقیقه 88، کریس اسمالینگ به جای وین رونی به میدان آمد.

در دقیقه آخر بازی، پل پوگبا می توانست با یک شوت از پشت محوطه جریمه، اولین بازی اش در دوره جدید حضور در یونایتد را با گل همراه کند، اما ضربه او با اختلاف نسبتا زیاد از کنار دروازه به بیرون رفت. با این حال، او عملکرد خوبی را در این بازی از خود به نمایش گذاشت.

Profile photo of منصور صمدی

منصور صمدی

طرفدار بارسلونا و همه بازیکنان تاریخش Telegram.me/gozreshv3

40 دیدگاه در “منچستریونایتد 2-0 ساوتهمپتون؛ درخشش مجدد زلاتان در شب بازگشت فوتبال سرعتی به اولدترافورد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + شش =

رفتن به نوارابزار