یورگن کلوپ: امیدوارم درست دفاع کنیم تا بیهوده ندویم؛ دلیل پاس های ما ایجاد فضا برای حمله میباشد

سرمربی قرمز های مرسی ساید از تیمش گفته است.

لیورپول در اولین بازی فصل جدید لیگ برتر انگلیس با حساب4 بر 3 آرسنال را شکست داد. نکته قابل توجه در تیم لیورپول میزان دوندگی بازیکنان بود. بازیکنان لیورپول در آن بازی در حدود 117 کیلومتر دویدند.

به نقل از دیلی میل، بازیکنان دورتموند و ماینتس پیش از این گفته بودند که اگر آن ها در بازی می توانستند 120 کیلومتر در مجموع بدوند، کلوپ به بازیکنان استراحت می داد. یورگن کلوپ در این هفته در حال کار کردن بر روی فرار از پرسینگ و حفظ توپ در تیم لیورپول است.

 امیدوارم زیرکانه دفاع کنیم تا مجبور نشویم بیهوده بدویم. من متوجه شدم که در بازی با آرسنال رکورد هایی در زمینه دویدن در زمین را ثبت کردیم. در فوتبال شما آنچه در ذهنتان ندارید را در پاهایتان دارید. پس می دوید تا فاصله ها را کم کنید اما این همیشه مربوط به قدرت شما نیست.

وی در مورد دنیل استوریج گفت:

من می خواهم از قابلیت های او استفاده کنم نه اینکه او را به یک دونده ماراتون تبدیل کنم.

من از گل هایی که به آرسنال زدیم بسیار خوشنودم. ضربه آزادمان بسیار زیرکانه بود. فکر می کنم در مابقی گل ها ما 40 پاس پشت سرهم دادیم. ما هیچگاه هدف و قصد خودمان را از دست ندایدم. این کاملا مشخص است که ما به این دلیل پاس می دهیم که برای حمله فضا پیدا کنیم.

ما باید این روش را در هر بازی حفظ کنیم اما آیا می توان گفت اگر این روش نتیجه ندهد ما شکست می خوریم؟ نه. ما چنین شرایطی را فصل قبل هم زمانی که خوب بازی می کردیم داشتیم اما وقتی در یک فصل این تعداد بازی انجام می دهید، بازهم می توانید از ثبات صحبت کنید؟

38 دیدگاه در “یورگن کلوپ: امیدوارم درست دفاع کنیم تا بیهوده ندویم؛ دلیل پاس های ما ایجاد فضا برای حمله میباشد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 2 =

رفتن به نوارابزار