پیش بازی رئال سوسیه داد – رئال مادرید

اولین بازی کهکشانی ها به تاریخ 31 مرداد، ساعت 10:45، مکان ورزشگاه آنوئتا سن سباستین برگزار میشود.

داور مسابقه: آقای مارتینز مونوئرا

پیش بازی

همه چیز اماده است تا فصل جدید لالیگا برای پرافتخارترین تیم این رقابت ها یعنی رئال مادرید شروع شود وطبق برنامه شاگردان زیدان فرداشب در دیداری نه چندان آسان باید در سن سباستین به مصاف سوسیه داد بروند.

این دیدار که اولین دیدار دو تیم در این فصل است، طبق انتظار سخت خواهد بود و دو تیم برای رسیدن به بهترین فرم به زمان نیاز دارند. در یک سو زیدان با تیم پرستاره اش یک پیش فصل خوب را پشت سر گذاشت و حالا به دور از جنجال های بازار تابستانی و در غیاب چند ستاره اصلی اش امیدوار است در اولین دیدار خود به 3 امتیاز کامل برسد و لیگ را با برد آغاز کند.

در سوی دیگر نیز سوسیه دادی حاضر است که همیشه در آنئوتاورزشگاه خانگی اش تیمی سرسخت بوده است و در این تابستان موفق شد بدون شکست بازی های پیش فصل را پشت سر بگدارد و حالا برابر تیم قدرمند مادریدی امیدوار به یک نمایش درخشان است.

ترکیب احتمالی دو تیم

غایبین دو تیم در این دیدار

– برای سوسیه داد در این دیدار ایمانول و سرخیو کانالس به دلیل مصدومیت غایب هستند و حضور مارتینز مشخص نیست.

– در ترکیب کهکشانی ها نیز رونالدو، په په، بنزما، ناواس و کوئنترائو به دلیل مصدومیت و مودریچ به دلیل محرومیت حضور ندارند.

رویارویی های اخیر دو تیم

در 6 بازی آخری که این دو تیم برابر هم قرار گرفته اند کفه ترازو به سمت رئال مادرید سنگینی می کند، چرا که از 6 بازی آخر مادریدی ها در 5 بازی برنده شده اند و 1 بازی دو تیم با پیروزی سوسیه داد همراه بوده است. دو بازی فصل گذشته دو تیم نیز با برتری رئال همراه بود و بازی دو تیم در آنوئتا نیز با تک گل گرت بیل به پایان رسیده است.

آمار رویارویی های کلی دو تیم

پیش بینی نتیجه این دیدار توسط Whoscored

رئال سوسیه داد 1-3 رئال مادرید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × سه =

رفتن به نوارابزار