یورگن کلوپ: شکست را قبول داریم و از مالکیت توپ بهره ببریم

امروز در هفته دوم لیگ جزیره، لیورپول بر خلاف انتظارات در برابر برنلی شکست را پذیرفت.

امروز راس ساعت 18:30 به وقت تهران، دو تیم لیورپول و برنلی به مصاف هم رفتند که لیورپول با پذیرش دو گل مغلوب این تیم شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه لیورپول، تیم کلوپ که در فصل گذشته نیز از ضعف دفاعی رنج می برد، در مقابل برنلی با اشتباهات مدافعان شکست را پذیرفت. لیورپول در دیدار اول خود در لیگ برتر نیز در بازی که 4-1 از آرسنال پیش بود، تا نزدیکی تساوی در بازی پیش رفت و این می تواند ضعف دفاعی این تیم را برساند که نتوانستند از دو گل دیگر آرسنالی ها جلوگیری کنند.

کلوپ در مصاحبه پس از بازی اظهار داشته است:

مالکیت توپ خوب است، اما باید به درستی و در جهت به دست آوردن هدف از آن استفاده کرد. این درست نیست که شما از مالکیت توپ بهره ای نبرید. این چیزی نیست که ما بخواهیم. من دوباره فیلم بازی را تماشا می کنم. قصد ندارم که چیز تازه ای ببینم چون همه چیز را در زمین دیده ام. هنگامی که گل اول را خوردیم، زمان زیادی داشتیم تا آن را جبران کنیم. زمان بندی و تصمیم گیری های ما خوب نبود.

هم چنین کلوپ افزود:

ما موقعیت های زیادی برای گل به دست آوردیم ولی این به این معنا نیست که ما باید آن ها را واگذار می کردیم و از دست می دادیم. ما می توانیم به جای بحث در مورد باخت 2-0 در مقابل برنلی، آن بازی را تجزیه و تحلیل کنیم. این بازی دشواری برای ما بود. ما توپ را در لحظات حساسی از دست دادیم. در نیمه اول دو گل دریافت کردیم و تمام صبر و اعتماد به نفس خود را از دست دادیم. تیم برنلی موقعیت های کمی داشت و از آن ها بهره لازم را برد. در نیمه اول، بیش از 80 درصد توپ را در اختیار داشتیم، اما راه های زیادی برای فوتبال بازی کردن وجود دارد و همه آن مالکیت توپ نیست. تمام بازیکنان برنلی، به خصوص ووکس و گری از نظر جسمی خوب بودند و عالی دفاع می کردند. من به این قضیه احترام می گذارم ولی در همچین بازی هایی ما برنده هستیم، اگر از موقعیت ها بهره ببریم. در حال حاضر ما نتیجه را می پذیریم و آن را به دوش می کشیم.

39 دیدگاه در “یورگن کلوپ: شکست را قبول داریم و از مالکیت توپ بهره ببریم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 5 =

رفتن به نوارابزار