اتلتیکو مادرید 1-1 آلاوز؛شاگردان سیمونه در آخرین دقایق برد را با تساوی عوض کردند

تیم فوتبال اتلتیکو مادرید در خانه برابر تیم بی ادعای آلاوز متوقف شد.

تیم فوتبال دپورتیوو آلاوز موفق شد تا در نخستین هفته فصل 17-2016 لالیگا، اتلتیکو مادرید را با نتیجه 1-1 متوقف کند. این بازی ساعت 45 دقیقه بامداد به وقت تهران با سوت آقای ایگناسیو ایگلسیس در ویسنته کالدرون آغاز شد.

گزارش بازی

دقیقه 20: گودین پیش تاخته بار دیگر روی یک کرنر مهارتش در بازی هوایی را به رخ کشید ولی ضربه سر وی با اختلافی نسبی از بالای سمت راست دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 22: ضربه والی گابی در شلوغی های محوطه جریمه آلاوز، در حالی که گلر حریف هم تسلیم شده بود با اختلافی نا چیز از کنار دروازه به خارج از میدان رفت.

دقیقه 37: ارسالی حساب شده کوکه در محوطه شش قدم نصیب گامیرو شد و این مهاجم 29 ساله در عین ناباوری توپ را به آسمان فرستاد.

دقیقه 43: لوییز به خوبی یانیک کاراسکو را پیدا و صاحب توپ کرد. چرخش این بازیکن بلژیکی با شوت خطرناکش همراه شد که با چندین سانتی متر اختلاف از کنار تیر عمودی دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 47: با شروع نیمه دوم، فیلیپه لوییز مدافع برزیلی اتلتیکو می توانست با یک ضربه پای راست از پشت محوطه حریف دروازه تیم میمهان را باز کند ولی توپ او آرام از سمت چپ دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 57: ارسال خوانفران از سمت راست با پرش و ضربه سر تماشایی کاپیتان دیگو گودین همراه شد ولی پاچکو به خوبی جلوی ضربه این یار اروگوئه ای ایستادگی کرد و توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 70: پس از این که فرناندو تورس چهار مدافع حریف را به خود مشغول کرد، در نزدیکی های خط عرضی پاسی را برای گودین پیش تاخته فراهم کرد ولی او نتوانست با تکلش گلزنی کند و در بختی طلایی برای گلزنی، توپ را از بالای دروازه به بیرون فرستاد.

دقیقه 86: روی کرنر ارسالی از سمت راست و پاس با ضربه سر گودین، کوین گامیرو در یک قدمی دروازه آلاوز صاحب موقعیتی بسیار عالی شد ولی این پاچکو سنگربان آماده آبی و سفید پوشان بود که عرصه را بر حریف تنگ کرد و به شکلی باورنکردنی مانع گلزنی مهاجم فرانسوی اتلتیکو شد.

دقیقه 90: روی یک پاس پشت دفاع این مدافع شماره پنج آلاوز بود که با دستش تورس را گرفت و نقش بر زمین کرد؛ داور ابتدا این صحنه را آوانتاژ داد و سپس پنالتی را به سود اتلتیکو اعلام کرد. کوین گامیرو پشت توپ ایستاد و بر خلاف حرکت پاچکو، توپ را به گوشه بالایی و سمت چپ دروازه فرستاد.

دقیقه 94: روی یک حرکت از پشت محوطه اتلتیکو، کاپیتان مانو گارسیا در یکی از معدود موقعیت های تیم میهمان با شوتی از راه دور و دیدنی، قفل دروازه اتلتیکو را گشود.

آمار بازی

273 دیدگاه در “اتلتیکو مادرید 1-1 آلاوز؛شاگردان سیمونه در آخرین دقایق برد را با تساوی عوض کردند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو + 3 =

رفتن به نوارابزار