زلاتان ایبراهیموویچ: باور دارم که میتوانیم لیگ را ببریم

زلاتان ایبراهیموویچ از اینکه فرصت هدایت ستارگان جوان یونایتد را دارد، آن هم دوازده سال بعد از حضور در یوونتوسی که نام های بزرگی در خود داشت، لذت می برد.

زلاتان ایبراهیموویچ ستاره گلزن منچستر یونایتد، به جز گلزنی، به نوعی وظیفه هدایت و راهنمایی ستارگان جوان اولدترافورد را بر عهده گرفته است. ژوزه مورینیو چند هفته قبل در مورد ستاره سوئدی گفت که ایبرا شبیه آهن ربایی است که سایرین در هنگام صرف غذا، به دورش جمع می شوند. زننده دو گل یونایتد در بازی با ساوتهمپتون، در مصاحبه با وب سایت منچستریونایتد، در مورد این مسئولیت و اینکه چگونه چنین مسئله ای با تصویر عمومی اش در تضاد است، صحبت کرده است:

من مسئولیت خودم را دارم. مربی وظایف زیادی به من داده است و البته من هم آن را پذیرفته ام. من فقط خودم هستم، می خواهم به همه کمک کنم. تصویر من در بیرون از میدان یا در رسانه ها، چیزی است که مردم قبل از شناختنم، قضاوتم می کنند. آنها می نویسند و این من را اذیت نمی کند. از این گوش می آید و از آن یکی بیرون می رود. مهم این است که یونایتدی ها در مورد من چه فکری می کنند. اگر بتوانم کمک کنم، این کار را انجام می دهم، چه بسی بیشتر!

زلاتان برای تاکید بر این مسئله، به دورانی برمی گردد که در سال ۲۰۰۴ از آژاکس به رختکن یوونتوسی رفت که نام های بزرگی را در خود می دید:

من با ستاره های بزرگِ زیادی بازی کرده ام.  زمانی که به یوونتوس رفتم، یک بازیکن جوان بودم. در تیم، ویرا، کاناوارو، بوفون، تورام، دل پیرو، ترزگه، ندود، کامورانزی و امرسون را داشتم. آن تیم غول بود و بزرگان زیادی در آن بازی می کردند. ذهنیت من از آنجا می آید. پخته تر که می شوید(حالا دو فرزند دارم)، مسئولیت های بیشتری می پذیرید.

ایبراهیموویچ که به عنوان بازیکن آزاد از پی اس جی راهی یونایتد شد، تا اینجای کار ۳ گل در دو بازی ابتدایی لیگ برتر به ثمر رسانده است.

ایبراهیموویچ گفت:

باور دارم که می توانیم لیگ را ببریم، من این نظر را دارم. ولی لازم است که به سختی تلاش کنیم و هر کاری از دستمان بر بیاید برای اذیت کردن تیم های دیگر که قصد بردن جام را دارند، انجام خواهیم داد.

حالا فقط روی کمک به تیمم برای پیروزی تمرکز کرده ام و بعد از دو بازی، دو برد داریم، مهم ترین چیز همین است. این که چه کسی گل بزند تا وقتی که می بریم، اهمیت کمتری دارد. بله، سه گل تا اینجا در لیگ برتر زده ام و به این خاطر خوشحالم، ولی این فقط آغاز کار است.

فصل طولانیست، سخت تلاش خواهم کرد، تیم هم همینطور و آرام آرام بهتر و بهتر می شویم. پس بگذارید ببینیم چه پیش خواهد آمد.

43 دیدگاه در “زلاتان ایبراهیموویچ: باور دارم که میتوانیم لیگ را ببریم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج + 5 =

رفتن به نوارابزار