استوک سیتی خواهان به خدمت گرفتن فیل جونز از منچستر یونایتد

چکشها به دنبال جذب مدافع جوان شیاطین سرخ هستند.

طرفداری- مارک بوون دستیار مارک هیوز سرمربی استوک سیتی اعلام کرد، سفالگر ها امیدوار به جذب فیل جونز 24 ساله از منچستر یونایتد هستند. این مدافع انگلیسی که در دوره سر الکس فرگوسن به جمع شیاطین سرخ اضافه شد، به دلیل مصدومیت های پیاپی جایی در ترکیب ثابت این تیم ندارد.

مارک بوون و مارک هیوز

کادر فنی تیم استوک سیتی؛ مارک بوون (سمت چپ) و مارک هیوز (سمت راست)

به دلیل مصدومیت از ناحیه مچ پا در ماه ژانویه، جونز در فصل 16-2015 تنها 10 بار در لیگ برتر برای منچستر یونایتد به میدان رفت. به نظر می رسد ژوزه مورینیو سرمربی جدید منچستر یونایتد دالی بلیند و اریک بایلی را به عنوان دو مدافع میانی خودش انتخاب کرده است و با حضور کریس اسمالینگ و مارکوس روخو که می تواند در دفاع میانی نیز بازی کند، به نظر می رسد فیل جونز برای کسب دقایق بیشتر برای خروج از اولدترافورد وسوسه شده باشد.

سرمربی استوک سیتی مارک هیوز امیدوار است که بتواند این مدافع ملی پوش انگلیسی را به جمع شاگردان خودش اضافه کند و مارک بوون نیز تایید می کند که این انتقال می تواند صورت بگیرد.

به نقل از اسکای اسپورتس، مارک بوون گفت:

به یاد دارم که سم آلردایس در مورد جونز می گفت او دانکن ادواردز جدید است. او به عنوان یک استعداد جوان بسیار خوب ظاهر شد و در سال 2011 به باشگاه بزرگ منچستر یونایتد راه یافت، ولی این انتقال تا به الان برای او خوب پیش نرفته است. نمی دانم برای این انتقال تا چه اندازه نزدیک یا دور هستیم. او بیشتر دوران بازی خود را به عنوان یک مدافع وسط بازی کرده است ولی در سنین جوانی، او سابقه بازی در خط هافبک را نیز دارد. نمی دانم چه چیزی اشتباه پیش رفته، ولی او بازیکنی بود که حتی فرگی (سر الکس فرگوسن) نیز راجع به او گفت، جونز می تواند به یکی از بزرگترین بازیکنان تبدیل شود. ما از کمی شهرت و اعتبار برخوردار هستیم و می توانیم چنین بازیکنانی را جذب کنیم، هر اتفاقی ممکن است رخ دهد.

38 دیدگاه در “استوک سیتی خواهان به خدمت گرفتن فیل جونز از منچستر یونایتد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 + 12 =

رفتن به نوارابزار