هری کین:فضای فوق العاده که میان ما وجود دارد نمی توان به پول خرید

هری کین می گوید که مائوریسیو پوچتینو روابطی را در تاتنهام ایجاد کرده است که نمی توان آن را با پول خرید.
تاتنهام در هفته اول مسابقات با گل خرید جدید خود، ویکتور وانیاما موفق به کسب اولین پیروزی فصل خود شد. وینسنت یانسن و ویکتور وانیاما تنها خرید هایی بودند که به جمع اسپرز اضافه شدند. انتقال آن ها کمتر از 30 میلیون پوند برای تاتنهام هزینه داشت. اما مذاکرات برای خرید انکودو از مارسی ادامه دارد.

به گزارش Skysports، تیم های چلسی، منچستریونایتد و منچسترسیتی تابستان خوبی را با خرید های خود پشت سر گذاشتند اما هری کین می گوید روابطی که میان بازیکنان تاتنهام وجود دارد ارزشی بیش از پول زیاد دارد.

ما تیمی فوق العاده در اختیار داریم. سرمربی تیم چند بازیکن خوب نیز به جمع ما اضافه کرده است. گروهی فوق العاده هستیم و روابط بسیار صمیمی میانمان وجود دارد. در فصل گذشته کنار یک دیگر بودیم. چه در سختی ها و چه در شادی ها. تمام این تجربیات را در کنار یک دیگر بوده ایم. سرمربی تیم میان ما روابطی فوق العاده ایجاد کرده است که ارزش بیش تری نسبت به پول دارد. همانند چند برادر در کنار یک دیگر هستیم. تیم هایی که بازیکنان زیادی را می خرند، احساس می کنند که نیاز دارند تا چیزی را در درون خود تغییر دهند اما سرمربی ما احساس کرد که در تیم ما نیز چندانی به این کار نیست. استخوان بندی تیم ما فوق العاده است. می توانید این را در همه بازیکنان مشاهده کنید. همانند فصل گذشته، می خواهیم بر روی کاری که قصد انجام آن را داریم، تمرکز کنیم.

اسپرز در اواخر فصل گذشته در رقابت قهرمانی با لسترسیتی ناکام ماند اما در فصل جدید شاگردان پوچتینو آرژانتینی، از دو بازی ابتدایی خود موفق به کسب 4 امتیاز شده اند. هری کین در این باره می گوید:

 ما قبل از مسابقه به یک دیگر گفتیم که نمی خواهیم بیش از این در رقابت بر سر قهرمانی عقب بمانیم. تیم های قدرتمند زیادی در لیگ برتر امسال وجود دارد و می خواهیم که با آنان رقابت کنیم و خود را بالا بکشیم. فکر می کنم در فصل گذشته در 4 بازی ابتدایی لیگ دچار مشکل شدیم و می خواهیم که امسال قدم های خوبی در راستای موفقیت برداریم.

تاتنهام، امسال کار خود را با دو مهاجم شروع کرده است. هری کین در پست شماره 10 بازی می کند و در مقابل، وینست یانسن خرید جدید تاتنهام بازی خواهد کرد. هری کین می گوید که روابط دوستانه ای بین او و یانسن برقرار است و آن ها هیچ وقت در روابط خود به بن بست نخواهند رسید.

فکر می کنم که در کنار یک دیگر به خوبی بازی می کنیم. نحوه بازی یانسن طوری است که دیگر بازیکنان تیم را نیز وادار به فعالیت می کند. ما در بازی گذشته موقعیت های زیادی را ایجاد کردیم و هر دو می توانستیم تعداد زیادی گل به ثمر برسانیم. اگر سرمربی از ما بخواهد که در کنار یک دیگر بازی کنیم باید چیزی بیش از توان خود را در زمین نشان دهیم. باید شانس های زیادی را ایجاد کنیم و تعداد زیادی گل وارد دروازه رقبا کنیم. من هم اکنون در پست شماره 10 بازی می کنم. تجربه زیادی از بازی در این پست دارم و در تیم های جوانان و پایه در این ناحیه بازی کرده ام. این همانند احساسی است که در گذشته داشته ام به هر حال من از بازی در این پست خوشحال هستم و احساس می کنم که در بازی روز شنبه نیز این تصمیم به تیم کمک کرد.

40 دیدگاه در “هری کین:فضای فوق العاده که میان ما وجود دارد نمی توان به پول خرید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + 4 =

رفتن به نوارابزار