اولین بازی و اولین پیروزی برای لیورپول

در جامی که لیورپول در سال گذشته تا دیدار فینال در ویمبلی پیش رفت؛ شروع، کار سختی برای شاگردان یورگن کلوپ نبود. در سومین بازی فصل که باز هم خارج از خانه برگزار می شد، قرمزها با گل های متعدد در پیرلی استادیوم موفق شدند تیم تازه وارد به چمپیون شیپ را شکست دهند.

قرمز ها در دقیقه 15 با گل دیووک اوریگی پیش افتادند. توپ با پرسینگ در زمین حریف به دست آمد. عملکرد مثبت مانه و سانتر میلنر به ضربه تمام کننده مهاجم جوان بلژیکی از فاصله نزدیک انجامید. هفت دقیقه بعد قرمزها به گل دوم رسیدند. باز هم فیرمینو بود که از فاصله نزدیک گل دوم را به ثمر می رساند. همکاری مانه و کلاین به این گل منجر شد.

شش دقیقه از نیمه دوم گذشته بود که یک گل به خودی نتیجه را به 3-0 بدل کرد. کرنر ارسالی از سوی میلنر و تاثیری که امره جان روی توپ گذاشت در نهایت با دخالت تام نیلور وارد دروازه شد. به فاصله 5 دقیق در دقایق 78 و 83 توسط دنیل استوریج، لیورپول به دو گل دیگر هم رسید. گل نخست او روی پاس میلنر و باز هم از فاصله نزدیک به ثمر رسید. آخرین گل بار دیگر روی کار خوب سادیو مانه و با ضربه ای تمام کننده به ثمر رسید. در آخرین دقایق، دیووک اوریگی مصدوم شد و زمین را ترک کرد. کمی پیش از آن امره جان هم مصدوم شده بود. مانه به عنوان بهترین بازیکن زمین معرفی شد. bbf2881f-a77b-441c-a0b4-d6a5ae11a456

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − پنج =

رفتن به نوارابزار