فردیناند: بهترین خرید امسال منچستر بازگشت روحیه آنهاست

مدافع سابق شیاطین، فکر می کند که فاکتور ترسناک بودن به یونایتد بازگشته است.

 ژوزه مورینیو سکان هدایت منچستریونایتد را در ماه می به دست گرفت. او با خرید زلاتان ابراهیموویچ، پل پوگبا، اریک بایلی و هنریخ مخیتاریان، ترکیب خود را قدرت مند تر از پیش کرد.

به گزارش talkSPORT یونایتد مسابقات این فصل را با قدرت آغاز کرده است. امتیاز کامل از دو بازی لیگ جزیره و قهرمانی در جام خیریه انگلیس، نوید روز های خوبی را به هواداران شیاطین می دهد.

ریو فردیناند مدافع سابق شیاطین سرخ و تیم ملی انگلستان، عقیده دارد که تیم های دیگر باید از منچستریونایتد بترسند:

تیم ها در تونل ورزشگاه هستند. دور و برشان را نگاه می کنند. به هم دیگر می گویند “اوه او زلاتان است. اوه او پوگبا است.” و این آن چیزی است که ما در زمان فرگوسن به آن عادت داشتیم. شما بعضی مواقع بازی را در تونل برنده می شدید.

آن ها همچنان باید خودشان را اثبات کنند. درست است که خوب شروع کرده اند ولی باید به این وضعیت ادامه بدهند و خودشان را اثبات کنند.

هر چقدر که تیم پیروز بشود، این فاکتور ترسناک بودن بیشتر نیز می شود. بهترین خرید منچستریونایتد، بازیکنانش نیستند. بلکه بهبود روحیه بازیکنان است. دو سال گذشته تحت نظر لوییس فن خال خوب نبود. نه تنها برای تیم، بلکه برای هواداران.

من فکر می کنم که این در دوران مورینیو تغییر کرده است. اکنون تیم هم از نظر روانی و هم تاکتیکی دارای وضعیت خوبی است. این پیشرفت خیلی خوبی برای آن ها در این فصل است.

40 دیدگاه در “فردیناند: بهترین خرید امسال منچستر بازگشت روحیه آنهاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − پنج =

رفتن به نوارابزار