پیکه: گواردیولا به پیشرفت استونز کمک خواهد کرد؛ بین پپ و منچستر یونایتد، یونایتد را انتخاب می کنم

مدافع ملی پوش تیم بارسلونا به تمجید از سرمربی سابقش پرداخته است.

جرارد پیکه مدافع تیم بارسلونا معتقد است پپ گواردیولا، سرمربی جدید منچسترسیتی می تواند جان استونز 22 ساله را به مدافعی در کلاس جهانی تبدیل کند.

استونز در ابتدای این ماه از اورتون به منچسترسیتی منتقل شد و هزینه این انتقال حدود 50 میلیون پوند تخمین زده شده است. این مدافع جوان انگلیسی قرار است به اجرای فلسفه مورد نظر گواردیولا که بازیسازی در بخش دفاعی تیم است، کمک کند. این فلسفه باعث شده است جو هارت به یک نیمکت نشین تبدیل شود و حدس و گمانه زنی ها حاکی از آن است که سنگربان تیم ملی انگلیس، از این تیم جدا خواهد شد.

به نقل از FFT، پیکه در مورد جان استونز می گوید:

استونز بازیکن خوبی است، او بهترین دفاع وسطی است که انگلیس در اختیار دارد. از سبک بازی او خوشم می آید، سبک بازی او به سبک بازی خودم شباهت دارد. پپ بسیار به او کمک خواهد کرد تا با توپ، دست به ریسک بزند. بعضی مواقع، این بازی شبیه به پوکر می شود. شما باید ریسک پذیر باشید. اما بازی کردن در خط دفاعی، به این معنی است که شما باید ریسک ها را کنترل کنید. به نظر من، او از عهده این کار بر می آید.

دربی این فصل شهر منچستر، جذاب تر از سال پیش خواهد بود. دو مربی مشهور و موفق دنیای فوتبال، هدایت غول های شهر منچستر را بر عهده دارند. پیکه در مورد تقابل مورینیو و گواردیولا می گوید همچنان به منچستر یونایتد وفادار است!

از بین پپ و یونایتد، من دومی را انتخاب می کنم! من چند سال بسیار خوب را در آنجا سپری کردم و همیشه آنجا را به عنوان خانه دوم، در نظر گرفته ام. برای همیشه، چیزی بیشتر از یک شیطان سرخ خواهم بود، البته باید اعتراف کنم که نتایج سیتی را هم دنبال خواهم کرد. در آنجا افرادی هستند که آنها را می شناسم. تکسکی بگیریستان (مدیر فنی کنونی منچسترسیتی و سابق بارسلونا) که به من کمک کرد به بارسلونا برگردم و هم تیمی هایم در تیم ملی اسپانیا، ناواس و سیلوا نیز در منچسترسیتی حضور دارند.

19 دیدگاه در “پیکه: گواردیولا به پیشرفت استونز کمک خواهد کرد؛ بین پپ و منچستر یونایتد، یونایتد را انتخاب می کنم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 1 =

رفتن به نوارابزار