تاتنهام 1-1 لیورپول؛ هزار بار استارت زدن اما تقسیم امتیازات

در دیداری نزدیک دو تیم تاتنهام و لیورپور در وایت هارت لین به تساوی 1-1 رسیدند.

 یازده ماه پیش از شروع یورگن کلوپ به عنوان سرمربی لیورپول در وایت هارت لین، قرمزها بار دیگر در این استادیوم به میدان رفتند و این بار بهتر بازی کردند. در شرایطی که تیم های دو مربی به استارت های بسیار و بازی سریع معروف هستند؛ بارها و بارها شاید استارت های بازیکنان و جابجا شدن توپ از یک نیمه به نیمه دیگر بودیم. موضوعی که در پایان رای به تساوی داد.

موقیعی بسیار خوب در همان ابتدای بازی نصیب کوتینیو شد اما  وورم به او اجازه گلزنی نداد. ضربه آزاد دقیقه پنجم اریکسن از کناره ها با واکنش مینیوله، به سمت دیگر مشت شد. ضربه والی دله آلی روی توپ برگشتی در دقیقه 12 بی دقت بود و به بیرون رفت. ضد حمله سریع قرمزها در سمت دیگر با پاس مانه و ضربه کوتینیو و اثر وورم، تیر دروازه را لرزاند اما داور آفساید اعلام کرد. دقیقه 26 کوتینیو در نقطه کور مدفعان صاحب توپ شد اما ضربه زمینی او در دو ضرب توسط وورم مهار شد. دو دقیقه تا پایان نیمه اول بود که داور خطای مدافعان اسپرز را روی فیرمینو پنالتی اعلام کرد. جیمز میلنر پشت ضربه ایستاد و توپ را به تور دروازه چسباند.

46 شوت سرکش وینالدوم با  فاصله کم به  بیرون رفت. ضرب سر ماتیپ روی کرنر میلنر در دقیقه 51 به تیر برخورد کرد. دقیقه 55 قرمزها با پاس لالانا و ضربه مانه از فاصله نزدیک به گل دوم رسیدند اما داور آفساید اعلام کرد. پاس به بیرون دایر در دقیقه 61 برای اریکسن ایجاد فرصت کرد اما ضربه هافبک دانمارکی به بیرون رفت. ضربه آزاد لاملا در دقیقه 63 با واکنش مینیوله به کرنر رفت. موقعیتی که در دقیقه 71 با سانتر لاملا پایه ریزی شد، با ضربه دنی رز به گل تساوی انجامید.

40 دیدگاه در “تاتنهام 1-1 لیورپول؛ هزار بار استارت زدن اما تقسیم امتیازات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 + بیست =

رفتن به نوارابزار