پیش بازی رئال مادرید – سلتاویگو؛ اولین میزبانی کهکشانی ها

تیم آماده زیدان در دومین بازی، از تیم جزیره ویگو پذیرایی خواهد کرد.

تاریخ: شنبه 6 شهریور 1395

ساعت: 22:45

ورزشگاه: سانتیاگوبرنابئو

داور مسابقه: آقای دی بورگس بونگوئچیا

پیش بازی

ساعت 22:45 ورزشگاه سانتیاگو برنابئو تیم رئال مادرید دومین دیدار فصل خود را در لالیگا برابر سلتاویگو برگزار می کند. مادریدی ها در هفته اول نمایش امیدوارکننده ای از خود داشتند و در شبی که چند ستاره اصلی خود را در اختیار نداشتند، توانستند با اقتدار برابر حریف خود یعنی سوسیه داد به برتری برسند، آن هم در خانه حریف!

اما حالا زیدان و شاگردانش به هفته دوم رسیده اند و در این دیدار هم ستاره هایی نظیر رونالدو و بنزما و ناواس و … در اختیار ندارند و تنها مودریچ توانسته به این دیدار برسد و در تیم زیدان بازی کند. طبق انتظار این بازی نباید برای مادرید آماده زیدان خیلی مشکل ساز باشد اما در هر صورت آن ها می دانند که برای رقابت در لالیگا باید از همین ابتدا تمام بازی های خود را ببرند و برای همین انتظار یک بازی هجومی و یک طرفه را همگان از آن ها دارند.

سلتا اما فصل را خیلی خوب شروع نکرد و در زمین خودی نتوانست لگانس را شکست دهد و در مقابل این تیم تازه لالیگایی شده با یک گل شکست خورد.

ترکیب احتمالی دو تیم

غایبین دو تیم در این دیدار

– رئال مادرید در این مسابقه رونالدو، بنزما، ایسکو، ناواس و کوئنترائو را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد.

– سلتا نیز بلانکو و بیاووئه را به دلیل مصدومیت در ترکیب خود نخواهد داشت.

آمار کلی دو تیم در این فصل

رویارویی های پیشین دو تیم

در 6 دیدار آخری که این دو تیم در سال های اخیر به مصاف حریفان خود رفت اند، رئال مادرید حریف اول را زده است و در 5 مسابقه به برتری رسیده است و تنها سلتا در 2 دیدار برنده بوده است. فصل گذشته نیز در بازی رفت رئال مادرید 3-1 و در بازی برگشت 7-1 تیم آبی پوش را مغلوب کرد.

پیش بینی نتیجه این دیدار توسط وبسایت هواسکورد

رئال مادرید 3 – 1 سلتاویگو

39 دیدگاه در “پیش بازی رئال مادرید – سلتاویگو؛ اولین میزبانی کهکشانی ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه − 3 =

رفتن به نوارابزار