پیش بازی هال سیتی-منچستریونایتد؛ هر دو تیم به دنبال برد سوم

هال سیتی یا منچستریونایتد؟ کدامیک در بازی امشب کامیاب می شوند؟

 از هفته سوم رقابت های لیگ برتر انگلیس، هال سیتی در خانه از منچستریونایتد پذیرایی می کند.

تاریخ زمان مکان
شنبه 27 آگوست 2016 21:00 ورزشگاه کی سی
ترکیب احتمالی و شرایط دو تیم

هال سیتی:

شاگردان کم ادعای مایک فیلان که در عین شگفتی، از دو دیدار نخست خود برابر لسترسیتی و سوانزی سیتی هر شش امتیاز ممکن را کسب کرده اند، حال با اعتماد به نفس بیشتری در خانه از منچستریونایتد پذیرایی می کنند.

مک گرگور، داوسون، اودوباجو و بروس کماکان مصدوم هستند تا فیلان همچنان با کمترین مهره های در دسترس به مصاف رقبا برود. نقطه قوت برای هال سیتی می تواند میزان قدرت این تیم در بهره بردن از ضربات شروع مجدد باشد که این امر را در دو بازی نخست خود در این فصل نشان دادند.

از سوی دیگر، با توجه به این که شیاطین سرخ سال گذشته تنها کمتر از سوانزی سیتی گل از روی ضربات شروع مجدد دریافت کرده بودند، ببرها را به استفاده از این حربه وسوسه می کنند. به هر حال مایک فیلان پس از 24 سال حضور در منچستر، حس خاصی برای رویارویی با تیم سابق خواهد داشت.

منچستریونایتد:

منچستریونایتد با مورینیو، ابراهیموویچ، مخیتاریان، بایلی و پوگبا هیچ فرقی نکرده است؛ بلکه تنها هویتی را که باید می داشت را، بازیافته است. مورینیو که اصرار دارد در حال پایه گذاری تیمی بزرگ است، با تجربه پر بار حضورش در انگلستان، دو بازی نخست برابر بورنموث و ساوتهمپتون را پیروز شد.

انتظار می رود با بازگشت کریس اسمالینگ از مصدومیت، این مدافع جانشین دالی بلیند در مرکز خط دفاعی شود. هنریک مخیتاریان نیز همچنان در پی حضور ثابت در ترکیب منچستریونایتد در رقابت های لیگ برتر است و در باقی پست ها، انتظار تغییری نمی رود.

مورینیو که با رد کردن یاران جوان تیمش، تعادل را برای منچستر به ارمغان آورده، مصدوم یا محرومی را برای بازی فردا ندارد. شیاطین سرخ به خوبی می دانند که اگر به دنبال قهرمانی هستند، باید شروع خوبی را داشته باشند و با این حساب در بازی فردا فقط به سه امتیاز فکر می کنند.

داور: جان ماس

پیش بینی هو اسکورد

هال سیتی 1-2 منچستریونایتد

37 دیدگاه در “پیش بازی هال سیتی-منچستریونایتد؛ هر دو تیم به دنبال برد سوم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − شش =

رفتن به نوارابزار