گوش زد آنتونیو کونته به بازیکنان آبی های لندن؛ بازی سخت چلسی مقابل برنلی

سرمربی ایتالیایی تیم چلسی پیش از بازی برابر تیم برنلی، در مورد مسائل مختلفی صحبت کرده است

تیم چلسی در سومین دیدار خود در رقابت های لیگ جزیره، امروز ساعت 18:30 در ورزشگاه خانگی خود به مصاف تیم برنلی میرود. مردان آنتونیو کونته، پیش از این موفق شدند تیم های وست هم و واتفورد را با نتیجه 2-1 مغلوب کنند و پس از کسب پیروزی 3-2 در رقابت های لیگ کاپ انگلستان، با روحیه و اعتماد به نفس بالا به مصاف ارغوانی ها خواهند رفت.

به گزارش وب سایت رسمی باشگاه چلسی، سرمربی آبی های لندن در کنفرانس مطبوعاتی خود در مورد میچی باتشوایی گفت:

باتشوایی یکی از بازیکنان چلسی است و من در مورد او تصمیم خواهم گرفت. او یک بازیکن جوان است و پیشرفت قابل ملاحظه ای تا به حال در او دیده شده. او با نمایش خارق العاده خود مرا تحت تاثیر قرار داده است. مهم است که او را تحت فشار قرار دهیم، من راجع به او تصمیم خواهم گرفت و این امکان وجود دارد که در ترکیب اصلی قرار بگیرد.

کونته در مورد سومین خرید خود، یعنی ادرواردو ادامه داد:

شرایط کاملا مشخص خواهد بود. ما سه دروازه بان خواهیم داشت. سنگربان اول کورتوا، دوم بگوویچ و سوم هم ادواردو خواهد بود. جمال بلکمن، برای کسب تجربه به طور قرضی در تیم دیگری ایفای نقش خواهد کرد، پس ما لازم به مهره دیگری داشتیم و از بودن ادواردو در جمع خود بسیار خوشحال خواهیم بود.

سرمربی ایتالیایی تیم چلسی در مورد تیم برنلی افزود:

من عملکرد آن ها را در مقابل تیم های لیورپول و سوانزی بارها مشاهده کرده ام. آن ها خوب بازی می کنند، به خصوص در برابر لیورپول، از لحاظ تاکتیکی و فیزیکی عملکرد راضی کننده ای داشته اند. آن ها 90 دقیقه لیورپول را تحت فشار قرار دادند. باورنکردنی است، چراکه یک سال پیش، اکثر فوتبال دوستان به مالکیت توپ اعتقاد داشته اند ولی برنلی با 25% مالکیت توپ، موفق شد بازی را به نفع خود به پایان برساند.  به همین دلیل در گفت و گویی با بازیکنانم به آنها هشدار داده ام که بازی سختی در پیش خواهیم داشت. آن ها در فاز دفاعی بسیار مستحکم هستند و با دو مهاجم خوب، منتظر ضد حمله. ما باید در ضد حملات  بسیار متمرکز باشیم. امیدوارم با حمایت طرفداران بتوانیم، شرایط بازی را به نفع خودمان کنیم. همه بازی های لیگ سخت هستند و ما باید تمرکز خود را در طول بازی حفظ کنیم، اگر چنین نباشد، اتفاقی که در بازی لیگ کاپ، برابر بریستول شاهدش بودیم دوباره تکرار خواهد شد.

همینطور کونته در مورد مربیگری در تیم چلسی اظهار کرد:

ما سه بازی انجام داده ایم و موفق به کسب سه پیروزی شده ایم. با مردانم صحبت کرده ام و تاکید کرده ام که می توانیم باز هم از این شرایط بهتر شویم. معمولا پس از پایان هر بازی، نقاط ضعف و قوت تیم نمایان می شود. من می خواهم  نقاط ضعف و مشکلات تیم را به بازیکنان گوشزد کنم و فشار را بر آن ها برای غلبه بر این مشکلات بالا ببرم. بابت شروع موفقی که در این فصل داشته ایم احساس خوبی دارم. جدای فصل گذشته، بازیکنان و همه خانواده چلسی، اعتماد به نفس خوبی پیدا کرده اند و ما می دانیم که باید پا از این فراتر بگذاریم و برای بهبودی شرایط تیمی خود سخت تلاش کنیم.

او در مورد نقل و انتقالات باشگاه خاطر نشان کرد:

صادقانه می گویم، برای رسیدن به اهداف دچار مشکل شده ایم، ولی هر روز با باشگاه درباره این مسائل رایزنی خواهیم کرد تا به راه حل مناسبی دست یابیم. همه می دانیم که با شروع فصل، جذب بازیکن بسیار سخت خواهد شد. مهم ترین مسئله، تلاش برای بهبودی همین بازیکنان است. ما به دنبال بازیکنانی هستیم ولی همه می دانیم که در این بازار آشفته و دیوانه کننده، دستیابی به اهداف، کار مشکلی است. من تنها 40 روز مشغول کار با این بازیکنان هستم ولی در طی این مدت تغییرات زیادی در این تیم شاهد بوده ایم. چلسی تیم بزرگی است و یک تیم بزرگ باید تا پایان مسیر مبارزه کند. به خاطر داشته باشید فصل گذشته، بازیکنان لیگ را در جایگاه دهم به پایان رسانده اند، نه چهارم، نه پنجم و نه ششم بلکه دهم!

39 دیدگاه در “گوش زد آنتونیو کونته به بازیکنان آبی های لندن؛ بازی سخت چلسی مقابل برنلی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده + هفده =

رفتن به نوارابزار