یو اس اوپن 2016؛ بخش انفرادی مردان و نگاهی به نمودار مسابقات

قرعه کشی رقابت ها روز گذشته انجام شد.

رقابت های یو اس اوپن 2016 از دو روز دیگر در نیویورک آغاز می شود و نمودار مسابقات رویارویی های جذابی را پیش بینی می کند؛ اگرچه جای خالی نام راجر فدرر در این نمودار به شدت احساس می شود.

در نیمه بالایی جدول چهار نفر از تاپ تن حضور دارند؛ نوواک جوکوویچ شانس اصلی بازی ها و مدافع عنوان قهرمانی در گام اول رو در روی یرزی یانوویچ لهستانی قرار خواهد گرفت. رقابت ریچارد گاسکه با جوکوویچ و همچنین رویارویی جو ویلفرد سونگا با مارین چیلیچ از بازی های احتمالی دور چهارم خواهند بود. رافائل نادال هم در این نیمه نمودار است و تا مرحله یک چهارم نهایی شاید جز روبرتو بائوتیستا آگوت سید پانزدهمی رقبای چندان قدری را در مسیر خود نمی بیند. گائل مونفیس که سید ده بازی هاست و میلوش رائونیچ که سید پنج رقابت ها می توانند در دور چهارم برابر هم قرار بگیرند. پابلو کوئواس (18)، جان ایسنر (20) و لوکاس پویی (24) از دیگر نام هایی هستند که جلب توجه می کنند.

اندی ماری در نیمه پائینی است، بازی اول او برابر لوکاس روسول خواهد بود. دومینیک تیم (8) و داوید فرر (11) مدعیان حضور در دو چهارم هستند اما یکی از جذابترین بازیکنان سیدبندی نشده بازی ها یعنی خوان مارتین دل پوتروی آرژانتینی در این بخش نمودار قرار دارد و می تواند مانع پیشروی آنها بشود. استن واورینکا که شانس سه بازی ها محسوب می شود می تواند در یک چهارم نهایی رو در روی نیک کیـریوس (11) و یا برنارد تومیچ (17) قرار بگیرد؛ دو تنیسور جوان استرالیایی احتمالاً در دور چهارم مقابل هم قرار خواهند گفت. واورینکا در بازی اول برابر فرناندو ورداسکوبازی خواهد کرد. یکی از بهترین قرعه ها هم نصیب کی نیشیکوری ژاپنی شده است؛ وی تا یک چهارم نهایی تنها داوید گوفن (12) را بر سر راه خود می بیند. فلیسیانو لوپز هم در گام اول برابر برنا چوریچ قرار می گیرد و در صورت پیروزی برابر او رقیب احتمالی ماری در دور چهارم خواهد بود.

38 دیدگاه در “یو اس اوپن 2016؛ بخش انفرادی مردان و نگاهی به نمودار مسابقات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 12 =

رفتن به نوارابزار