آلن شیرر: رونی باید برای تمرکز روی منچستر یونایتد از بازی های ملی خداحافظی کند

آلن شیرر، اسطوره فوتبال انگلیس می گوید زمان آن فرارسیده است تا وین رونی خود را از بازی های ملی بازنشسته کند.

طرفداری-آلن شیرر اعتقاد دارد که وین رونی باید خود را از بازی های ملی بازنشسته کند تا تمرکز خود را بر روی ادامه کار در منچستریونایتد بگذارد. در لیست تازه تیم ملی انگلیس که توسط سم آلردایس منتشر شد، نام وین رونی به چشم می خورد. رونی در بازی برابر هال سیتی با انجام حرکتی زیبا پاس گل برتری شیاطین سرخ را برای مارکوس رشفورد ارسال کرد.

به گزارش Fourfourtwo، با این حال آلن شیرر تاکید کرد که وین رونی باید به فکر بازنشستگی از فوتبال ملی باشد تا به عنوان یکی از ارکان ویژه تیم ژوزه مورینیو ایفای نقش کند. آلن شیرر درباره وین رونی و جایگاه او در تیم ملی انگلیس و منچستریونایتد گفت:

ترکیب منچستریونایتد بسیار پرقدرت است و رونی برای این که در این تیم حضور داشته باشد، نیاز دارد تا بهترین خود را به نمایش بگذارد. وقت آن رسیده است که رونی کمی خودخواه باشد و به آینده خود فکر کند. متاسفم که این را می گویم اما وین رونی باید به فکر بازنشستگی از بازی های ملی باشد. منظور من این نیست که رونی کیفیت لازم برای بازی در ترکیب انگلیس را ندارد اما او اکنون 30 سال دارد و کاپیتان باشگاه و کشور خود است. راضی کردن هر دو تیم در این سطح از فوتبال بسیار سخت است.

شیرر اعتقاد دارد که بازنشتگی اش بعد از یورو2000 کمک کرد تا در 35 سالگی نیز برای نیوکاسل یونایتد به میدان برود.

هیچ جای شرمندگی برای رونی وجود ندارد اگر او این تصمیم را بگیرد که از بازی های ملی خداحافظی کند. او در مقام بازی در تیم ملی انگلیس از خود گذشتگی های زیادی را برای کشورش از خود نشان داده است. حتی در بازی هایی که مقداری مصدومیت نیز داشته است برای انگلیس بازی کرد تا در خدمت کشورش باشد. رکورد بیش ترین گل زده برای انگلیس را در اختیار دارد و این لباس را با افتخار به تن کرده است. درست است که به هیچ فینالی در رقابت های ملی نرسید اما از هیچ کوششی برای تیم ملی انگلیس دریغ نکرد. اکنون او کاپیتان تیم ملی انگلیس و باشگاه منچستریونایتد است و این از نظر ذهنی برای او بسیار سنگین است. شما آن مسئولیت اضافه را در اولدترافورد حس می کنید. زمان آن رسیده است که رونی اذعان کند که نمی تواند در هر دو جبهه به میدان برود و این برای خود او خوب است که بر روی یکی از آن ها تمرکز کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو + 20 =

رفتن به نوارابزار