سم آلاردایس : رونی کاپیتان تیمم است از او به عنوان هافبک استفاده خواهم کرد

سرمربی جدید سه شیرها، وین رونی را کاپیتان نخست تیمش نامیده است.

سم آلاردایس که چند وقتی است جانشین روی هاجسون در تیم ملی انگلستان شده، اعلام کرد که وین رونی هافبک-مهاجم باشگاه منچستریونایتد را به عنوان کاپیتان تیمش برگزیده است. او در این خصوص گفته است:

این تصمیم راحتی بود. او کاپیتان عالی ای برای انگلستان بوده و گزینه درستی برای رهبری تیم است. همه این ها به شخصیت (بازیکن) باز می گردد. این که آیا شما می توانید مسئولیت کاپیتانی را به دوش بکشید؟ من فکر می کنم او از داشتن این مسئولیت لذت می برد. برخی بازیکنان، چنین مسئولیت پذیری ای را ندارند.

به گزارش یورو اسپورت، شایعاتی وجود داشت که می گفت، جوردن هندرسون کاپیتان باشگاه لیورپول به جای وین رونی بازوبند کاپیتانی سه شیرها را به بازو خواهد بست اما، اینک روشن شده که این مسئولیت خطیر، کماکان بر دوش “وازا” خواهد بود.

نام رونی در لیست منتشر شده از سوی آلاردایس برای دیدار برابر اسلواکی از سری رقابت های مقدماتی جام جهانی 2018، در بین بازیکنان خط میانی به چشم می خورد و حال مشخص شده که “بیگ سم”، قصد دارد همانند روی هاجسون (در یورو 2016)، رونی را در خط میانی به کار بگیرد.

پست رونی در منچستریونایتد تغییر کرده و آن جایی است که من می خواهم او بازی کند. دله آلی نیز شروع خوبی داشته و همین مار را دشوارتر می کند.

منتظر خواهیم و ماند و دید (که چه چیزی رخ می دهد) ولی می خواهیم در تمامی خطوط به تعادل برسیم.

گفتنی است که در تاریخ 4 سپتامبر، انگلستان برای نخستین بار زیر نظر آلاردایس، برابر اسلواکی قرار می گیرد.

46 دیدگاه در “سم آلاردایس : رونی کاپیتان تیمم است از او به عنوان هافبک استفاده خواهم کرد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × یک =

رفتن به نوارابزار