پیش بینی کارلتو از فصل 17-2016: رئال مادرید، یوونتوس، پی اس جی و سیتی شانس های اصلی قهرمانی در کشورهایشان هستند

سرمربی باواریایی ها از تیم های گذشته اش می گوید.

این روزها که تیم های باشگاهی در تعطیلات به سر می برند و نوبت بازی های ملی است، کارلو آنچلوتی سرمربی ایتالیایی بایرن مونیخ از این فرصت استفاده کرده است و با برنامه تلویزیونی La Domenica Sportiva در شبکه RAI گفتگویی انجام داده است و از پیش بینی اش در مورد سایر لیگ ها گفته است. او در پاسخ به این سوال که در لیگ جاری دیگر کشورهای اروپایی کدام تیم قهرمان و کدام بازیکن آقای گل می شود گفته است:

در اسپانیا پیش بینی سخت است ولی من فکر می کنم امسال پس از چند سال رئال مادرید شانس اصلی قهرمانیست. همچنین کریستیانو به نظرم آقای گل امسال است. در ایتالیا یوونتوس اسکودتو را بالای سر می برد و هیگواین هم آقای گل می شود. در فرانسه نیز شانس اول پی اس جی و کاوانی هستند. در انگلیس اما به نظرم منچسترسیتی مدعی می باشد ولی آقای گل ابراهیموویچ خواهد شد.

وی همچنین در مورد شرایط ایتالیا در زمان کونته و بعد از آن اضافه کرد:

از ایتالیای کونته خوشم می آمد چون نشان می داد سازماندهی تیمی خیلی مهم است. تیم از اساس و پایه دارای سازماندهی خوبی بود و این چیزی بود که کونته برای آتزوری به ارمغان آورد.

58 دیدگاه در “پیش بینی کارلتو از فصل 17-2016: رئال مادرید، یوونتوس، پی اس جی و سیتی شانس های اصلی قهرمانی در کشورهایشان هستند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 + 9 =

رفتن به نوارابزار