گزارش اختصاصی مارکا؛ غافل نشوید از انتقال احتمالی اوبامیانگ به رئال مادرید در 48 ساعت پایانی نقل و انتقالات

شاید در 48 ساعت آینده خبرهای عجیبی به گوش برسد.

کمتر کسی است که شک داشته باشد رئال مادرید در این تابستان کاملا بی حاشیه و آرام عمل کرده است اما همیشه روزها و ساعات پایانی نقل و انتقالات تابستانی خبرهای شوک آور زیادی به گوش رسیده است، خبرهایی که در طول تابستان چیزی از آن ها نمی شنیدید ولی به یک باره به واقعیت تبدیل شد.

در هین مورد نشریه MARCA امروز عصر صفحه اول خود را به گزارشی اختصاصی و فوری اختصاص داده است. گزارشی که در آن احتمال انتقال پیر امریک اوبامیانگ را به رئال مادرید در این 48 ساعت آخر بازار تابستانی غیر ممکن نمی داند. همه می دانند که این بازیکن آرزوی بازی کردن در رئال مادرید را دارد ولی در مصاحبه های اخیرش گفته است در دورتموند می ماند و قصد جدایی ندارد. از سوی دیگر رئالی ها در این تابستان موراتا را به مادرید برگردانده اند و در کنار بنزما دو مهاجم در تیم دارند اما منابع MARCA می گویند که مذاکراتی در مورد انتقال اوبامیانگ در حال انجام است. آن ها می گویند که رابطه خوبی میان دو باشگاه هست و هنوز صحبت ها در مرحله های اولیه است و اگر بخواهد توافقی حاصل شود همه چیز به ساعات پایانی چهارشنبه کشیده می شود.

به هر شکل اوبامیانگ در این فصل امید اول رقابت با لواندوفسکی برای آقای گلی در آلمان است، باید صبر کرد و دید آیا وی خیلی زود به رویایش یعنی بازی در برنابئو می رسد و یا نه. شایان ذکر است چند هفته پیش نیز خبر رسید این بازیکن گابنی پیشنهاد یک تیم لالیگایی یعنی اتلتیکو مادرید را رد کرده است.

38 دیدگاه در “گزارش اختصاصی مارکا؛ غافل نشوید از انتقال احتمالی اوبامیانگ به رئال مادرید در 48 ساعت پایانی نقل و انتقالات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × چهار =

رفتن به نوارابزار