تاتنهام، جوان ترین تیم لیگ جزیره نام گرفت

با توجه به تحقیقات صورت گرفته، تاتنهام باز به مانند فصل گذشته جوان ترین تیم لیگ جزیره نام گرفت.

طبق مطالعات انجام شده، تیم تاتنهام بالاتر از هر تیم انگلیسی در لیگ جزیره با میانگین 25.5 سال سن در رده نخست جوان ترین تیم لیگ جزیره قرار دارد.

به گزارش Espnfc، وضعیت تاتنهام در این آمار، 0.6 بهتر از تیم ساوتهتونی است که در رده دوم قرار دارد. در این رده بندی، تیم ساوتهمپتون با میانگین 26.1 در رده دوم قرار دارد و تیم های ساندرلند و لیورپول با میانگین 26.4 مشترکا در رده سوم هستند. آرسنال ونگر نیز با میانگین 26.6 سال جایگاه چهارم را به خود اختصاص داده است. در این بین، تیم واتفورد قدیمی ترین بازیکنان جزیره را دارد و با میانگین سنی 29.8 سال، مسن ترین تیم لیگ جزیره است.

مدافع عنوان قهرمانی، لستر سیتی، یک رتبه بالاتر از تیم منچستر سیتی- میانگین 28.8 سال سن- و با میانگین 28.4 در رده شانزدهم لیست قرار دارد. در این بین، تیم منچستر یونایتد میانگین 26.8 را به خود اختصاص داده است. چلسی کونته نیز با میانگین 28.2 بالاتر از تیم یونایتد و در رده دوازدهم جای دارد.

لازم به ذکر است که در این مطالعه، تیم های هر 5 لیگ معتبر اروپایی ارزیابی شده اند که تیم نیس با میانگین 23.3 سال سن، جوان ترین تیم در بین تیم های 5 لیگ معتبر اروپایی هستند. کیه وو نیز  با میانگین 31.4 سال سن مسن ترین تیم در بین این 5 لیگ شناخته شده است.

و اما در رقابت های لیگ قهرمانان، باز تیمی از ایتالیا مسن ترین تیم نام گرفته است. یوونتوس با میانگین سنی 29.7 سال سن مسن ترین تیم این رقابت ها است و بایر لورکوزن با میانگین 24.5 سال جوان ترین تیم این رقابت ها است.

38 دیدگاه در “تاتنهام، جوان ترین تیم لیگ جزیره نام گرفت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × یک =

رفتن به نوارابزار