لیست نهایی و 25 نفره منچستریونایتد برای فصل جاری لیگ برتر

در لیست نهایی ثبت شده در لیگ برتر، نام باستین شواین اشتایگر نیز در بین 25 بازیکن شیاطین سرخ برای فصل جاری به چشم می خورد.
باشگاه منچستریونایتد لیست نهایی و 25 نفره بازیکنان خود را برای حضور در فصل 2017-2016 به لیگ برتر انگلستان ارائه داد. مهم ترین نکته این لیست، حضور باستین شواین اشتایگر است، بازیکنی که از سوی ژوزه مورینیو مازاد بر نیاز اعلام شده بود، اما در فصل نقل و انتقالات همچنان ترجیح داد تا در اولدترافورد باقی بماند. سرمربی پرتغالی منچستریونایتد پیش از این درباره هافبک آلمانی اش اعلام کرده بود که کار او برای حضور در ترکیب منچستریونایتد “بسیار سخت” خواهد، اما با این حال آن را “غیر ممکن” ندانسته بود.

باستین شواین اشتایگر
به گزارش سایت MEN، دیگر نکته جالب توجه در لیست25 منچستریونایتد، حضور صادق الفیتوری است. این بازیکن 21 ساله در ژانویه سال گذشته با نظر مستقیم پل اسکولز، گری نویل، رایان گیگز، نیکی بات و فیل نویل از تیمی که مالکیت آن را در اختیار دارند – سالفورد سیتی – به تیم آکادمی یونایتد پیوست و از آن پس یکی از مهره های ثابت تیم تحت هدایت ورن جویس – سرمربی رزروهای یونایتد – بوده است. الفیتوری هنوز برای تیم بزرگسالان یونایتد به میدان نرفته است، اما قرارداد یک ساله ای را در تابستان امسال با یونایتد به امضا رساند. او در پست دفاع چپ بازی می کند.

بازیکنان جوانی همچون مارکوس رشفورد و تیموتی فوسو منساه در کنار خریدهای جدید آکادمی منچستریونایتد همچون تاهیت چونگ، نیشان بوکارت و جوشوا بوهوئی نیز به دلیل سن کمشان در لیست زیر 21 سال ثبت نام شده اند، اما توانایی حضور در رده بزرگسالان را خواهند داشت. پل پوگبا نیز که در این تابستان از یوونتوس به منچستریونایتد پیوست، در دسته بندی بازیکنان به عنوان بازیکن پرورش یافته در آکادمی باشگاه ثبت شده است.

لیست نهایی بازیکنان منچستریونایتد بدین شرح است:
اریک بایلی، دیلی بلیند، مایکل کریک، متئو دارمیان، داوید ده خیا، ممفیس، صادق الفیتوری، مروانه فلینی، آندر هررا، زلاتان ابراهیموویچ، سم جانستون، فیل جونز، جسی لینگارد، خوان ماتا، هنریک مخیتاریان، پل پوگبا، مارکوس روخو، سرجیو رومرو، وین رونی، مورگان اشنایدرلین، باستین شواین اشتایگر، کریس اسمالینگ، آنتونیو والنسیا، اشلی یانگ

بازیکن زیر 21 سال: مارکوس رشفورد، آنتونی مارسیال، لوک شاو، تیموتی فوسو منساه (این لیست می تواند متغیّر باشد )

38 دیدگاه در “لیست نهایی و 25 نفره منچستریونایتد برای فصل جاری لیگ برتر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − سه =

رفتن به نوارابزار