امیدواری نماینده پایتخت و حذف د اباسین سپی

در سومین دیدار هفته دوم رقابت های مرحله گروهی لیگ برتر فوتبال افغانستان تیم فوتبال شاهین آسمایی در دیداری پرگل و یک طرفه د اباسین سپی را شکست داد تا برای صعود به دور بعدی مسابقات امیدوار شود.

نماینده پایتخت افغانستان که در نخستین بازی در مقابل نماینده هرات طوفان هریرود شکست خورده بود در این مسابقه با نتیجه ۵ بر ۰ مقابل ضعیف ترین تیم رقابت ها به برتری رسید و اولین ۳ امتیاز اولین پیروزی اش را در فصل پنجم رقابت ها کسب کرد.

برای زرد پوشان شاهین آسمایی در این دیدار امرالدین شریفی دو بار در دقایق ۲۸ و ۵۴، سید نصیر حسینی ۴۳ ، امان االله سرداری ۶۲ و حشمت الله بارکزی در دقیقه ۸۶ موفق به گل زنی شدند.

د اباسین سپی با قبولی این شکست دومین باختش را نجربه کرد و با هشت گل خورده و بدون گل زده ضمن قرار گیری در قعر جدول گروه دوم، شانسی برای صعود به مرحله بعدی رقابت ها نخواهد داشت. در دیگر دیدار این گروه پنج شنبه هفته آینده تیم های فوتبال طوفان هریورد و د میوند اتلان به مصاف هم خواهند رفت.

امرالدین شریفی نیز بازیکن تیم فوتبال شاهین آسمایی به عنوان بهترین بازیکن میدان در دیدار تیمش مقابل د اباسین سپی انتخاب شد.

این بازیکن در این مسابقه پرگل که با برتری ۵ بر ۰ شاهین آسمایی تمام شد موفق به ثمر رساندن ۲ گل برای نماینده پاینخت شد که از سوی مسئولان برگزاری رقابت ها به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد.

شریفی برنده جایزه ۵ هزار افغانی از سوی شرکت مخابراتی روشن نیز شده است.

Profile photo of منصور صمدی

منصور صمدی

طرفدار بارسلونا و همه بازیکنان تاریخش Telegram.me/gozreshv3

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + 5 =

رفتن به نوارابزار