خط‌ حمله کهکشانی ها فراتر از مثلث BBC

در سال‌های گذشته این گرت بیل، کریم بنزما و کریستیانو رونالدو بودند که بار خط‌ حمله رئال مادرید را به دوش کشیدند اما حالا زین الدین زیدان گزینه‌های بسیار بهتری دارد.

 آلوارو موراتا و مارکو آسنسیو دو مهره هجومی جدید باشگاه رئال مادرید هستند که از یوونتوس و اسپانیول برگشتند و می‌‌توانند در غیاب رونالدو در ترکیب قرار بگیرند.

به گزارش مارکا، وقتی‌ موراتا گزینه جانشین شماره ۹ رئال مادرید شد، آسنسیو با وجود رقابت دشوار در ترکیب رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو ماند و با عملکردش به ترکیب اصلی‌ هم رسید.

با توجه به محرومیت احتمالی‌ لوس بلانکوس، رئال مادرید با نگه داشتن ایسکو و هامس رودریگز توانست کیفیت مورد نیاز برای دو فصل را نگه دارد و به پیشنهادات مختلف نه بگوید.

در آخر، اعتقاد زین الدین زیدان به لوکاس وزکس، همچنان مانند فصل پیش استوار است. وینگر ۲۵ ساله اولین پنالتی را مقابل اتلتیکو مادرید زد و حالا یکی‌ از اصلی‌‌ترین بازیکنان تیم است.

با توجه به این همه گزینه، فلورنتینو پرز هیچ اشتیاقی به حضور در بازار تابستانی نداشت و با همین ترکیب هم یک جام سوپرکاپ اروپا را به مادرید آورده است.

با توجه به اینکه تمامی‌ پست‌های هجومی رئال مادرید، حداقل ۲ بازیکن خوب در خود می‌‌بیند، خیلی‌‌ها چیدن ترکیب را سردرد زیدان می‌‌دانند.

39 دیدگاه در “خط‌ حمله کهکشانی ها فراتر از مثلث BBC

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه − 5 =

رفتن به نوارابزار