خط‌ حمله کهکشانی ها فراتر از مثلث BBC

در سال‌های گذشته این گرت بیل، کریم بنزما و کریستیانو رونالدو بودند که بار خط‌ حمله رئال مادرید را به دوش کشیدند اما حالا زین الدین زیدان گزینه‌های بسیار بهتری دارد.

 آلوارو موراتا و مارکو آسنسیو دو مهره هجومی جدید باشگاه رئال مادرید هستند که از یوونتوس و اسپانیول برگشتند و می‌‌توانند در غیاب رونالدو در ترکیب قرار بگیرند.

به گزارش مارکا، وقتی‌ موراتا گزینه جانشین شماره ۹ رئال مادرید شد، آسنسیو با وجود رقابت دشوار در ترکیب رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو ماند و با عملکردش به ترکیب اصلی‌ هم رسید.

با توجه به محرومیت احتمالی‌ لوس بلانکوس، رئال مادرید با نگه داشتن ایسکو و هامس رودریگز توانست کیفیت مورد نیاز برای دو فصل را نگه دارد و به پیشنهادات مختلف نه بگوید.

در آخر، اعتقاد زین الدین زیدان به لوکاس وزکس، همچنان مانند فصل پیش استوار است. وینگر ۲۵ ساله اولین پنالتی را مقابل اتلتیکو مادرید زد و حالا یکی‌ از اصلی‌‌ترین بازیکنان تیم است.

با توجه به این همه گزینه، فلورنتینو پرز هیچ اشتیاقی به حضور در بازار تابستانی نداشت و با همین ترکیب هم یک جام سوپرکاپ اروپا را به مادرید آورده است.

با توجه به اینکه تمامی‌ پست‌های هجومی رئال مادرید، حداقل ۲ بازیکن خوب در خود می‌‌بیند، خیلی‌‌ها چیدن ترکیب را سردرد زیدان می‌‌دانند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − یازده =

رفتن به نوارابزار