آلوارو آربلوا: جدایی از رئال مادرید همانند اینکه از بهشت پا به زمین گذاشته باشی

مدافع پیشین رئال مادرید، حال ماجراجویی تازه ای را در لیگ برتر شروع کرده است.

آلوارو آربلوا مدافع اسپانیایی جدید وست هم یونایتد، می گوید که قبل از پیوستن به جمع چکش ها در بازار نقل و انتقالات تابستانی،پیشنهادات آث میلان را رد کرده است. این بازیکن که بین سال های 9-2007 هم در لیگ برتر حضور داشت و برای لیورپول بازی می کرد، در پاین فصل 16-2015 و با اتمام قراردادش با رئال مادرید، یک بازیکن آزاد محسوب می شد.

به گزارش ESPN، آربلوا که با قراردادی یکساله به جمع شاگردان اسلاون بیلیچ ملحق شده، در این باره می گوید:

گفت و گو ها با میلان در مراحل پیشرفته ای قرار داشت اما مالکان چینی (میلان) مانع از این انتقال شدند. من تصمیم گرفتم که این دیگر با این گزینه ادامه ندهم و خوشبختانه این پیشنهاد (از سوی وست هم) از راه رسید.

آربلوا که حالا دیگر به تیم ملی اسپانیا دعوت نمی شود، برای هفت سال متوالی در مادرید حضور داشت. او با پیوند این مطلب به حرف هایش گفت:

ترک رئال مادرید و انتخاب مقصد دیگری، دشوار است. این همانند ترک کردن بهشت و انتخاب مکانی در زمین است. من خواستار تیمی بودم که در تمامی زمینه ها من را متقاعد کند. پیشنهادی را از تیم های اسپانیایی داشتم ولی نمی خواستم پس از مادرید، پیراهن تیم دیگری را در اسپانیا بر تن کنم و به همین خاطر خارج را انتخاب کردم.

این مدافع راست عقیده دارد که در بهترین زمان ممکن، به لیگ برتر بازگشته است:

انتخاب وست هم، باشگاه، شهر، مربی و هواداران در تمامی زمینه ها حس خوبی داشت و برای همین من الان اینجا هستم.خیلی راضی هستم؛ جایی هستم که می خواستم باشم و به دنبال بازی کردن هستم. کیفیت لیگ برتر تنها در بازیکنانش خلاصه نمی شود، بلکه مربیانی که آمدند، رقابت را خیلی نفس گیر و زیبا می سازند. این یک لیگ برتر متعادل است و تقریبا متعادل ترین در طی فصول اخیر. می خواهم که از آن لذت ببرم.

46 دیدگاه در “آلوارو آربلوا: جدایی از رئال مادرید همانند اینکه از بهشت پا به زمین گذاشته باشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک + هفده =

رفتن به نوارابزار