استرلینگ بهترین بازیکن ماه آگوست لیگ برتر انگلیس شد

رحیم استرلینگ عنوان بهترین بازیکن ماه آگوست لیگ جزیره را کسب کرد.

رحیم استرلینگ امیدوار است که کسب عنوان بهترین بازیکن ماه آگوست لیگ برتر شروعی برای منچسترسیتی در راه کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر باشد. پس از رای گیری از کارشناسان و کاپیتان های لیگ برتر، رحیم استرلینگ عنوان بهترین بازیکن ماه آگوست لیگ برتر را برای خود کرد.

به گزارش سایت رسمی لیگ برتر انگلیس، زدن 2 گل و یک پاس گل و به دست آوردن پنالتی در بازی مقابل ساندرلند باعث شد تا استرلیگ از رقبای خود یعنی ادن هازارد، آنتونیو والنسیا و کورتیس دیویس در کسب این عنوان پیشی بگیرد. استرلینگ امیدوار است که رکورد 100 درصد پیروزی منچسترسیتی در این فصل لیگ برتر ادامه دار باشد. منچسترسیتی فردا در چارچوب دربی منچستر به مصاف با منچستریونایتد می رود و استرلینگ امیدوار است که در کنار عناوین فردی، موفق به کسب عناوین تیمی نیز شود.

“بسیار خوشحالم که عنوان بهترین بازیکن ماه آگوست جزیره را کسب کرده ام. ما شروعی فوق العاده را در لیگ برتر داشته ایم و به عنوان یک تیم قدم گذاشتن در چنین راهی بسیار خوب است. کسب عناوین فردی فوق العاده است اما این ها با کمک تمام اعضای تیم به دست آمده است. در ابتدای لیگ هستیم و راهی زیاد را تا پایان پیش روی خود می بینیم. اما امیدوارم که این افتخارات ادامه دار باشد و تیم در انتهای فصل بتواند عنوان قهرمانی لیگ برتر را کسب کند.

40 دیدگاه در “استرلینگ بهترین بازیکن ماه آگوست لیگ برتر انگلیس شد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + 6 =

رفتن به نوارابزار