دستیار سابق فرگوسن بهترین سرمربی ماه آگوست لیگ برتر انگلیس شد

مایک فیلان پس از کسب دو پیروزی از سه بازی ابتدایی لیگ برتر انگلیس، موفق به کسب عنوان بهترین سرمربی ماه آگوست لیگ برتر شد.

لیگ برتر انگلیس سرمربیان درخشانی را برای کسب عنوان بهترین سرمربی ماه داشته است، اما کم نام و نشان ترین آن ها موفق شده است تا کار بزرگی را در هال سیتی انجام دهد. مایک فیلان توانست تا ببر ها را به دو پیروزی از سه مسابقه ابتدایی آن ها در لیگ برتر برساند. بعد از جدایی استیو بروس و مشکلات بسیار بر سر راه هال سیتی، مایک فیلان هدایت این تیم را بر عهده گرفت. او در ابتدا در مسابقه اول بر قهرمان فصل گذشته لیگ برتر یعنی لستر سیتی چیره شد و سپس با نتیجه 0-2 سوانسی سیتی را شکست داد. اما در هفته سوم با تک گل دقایق پایانی مارکوس رشفورد مغلوب شیاطین سرخ شد.

به گزارش سایت رسمی لیگ برتر انگلیس، مایک فیلان درباره کسب عنوان بهترین سرمربی ماه آگوست لیگ برتر گفت:

“بسیار مفتخرم که این عنوان را کسب کرده ام. انتظارش را ندارید که به عنوان سرپرست تیم به این افتخار دست یابید. این اعتبار بزرگی برای من، باشگاه و تمام بازیکنانی است که با تلاش خود این جایزه را برای من به دست آورده اند. تابستان آشفته ای را پشت سر گذاشتیم. بازیکنان بسیار کمی را برای شروع رقابت ها در اختیار داشتیم اما آن ها با تمام تلاش خود بازی کردند و موفق شدند تا شروعی فوق العاده را در لیگ داشته باشند. بازیکنان به حمایت نیاز داشتند و اکنون این را در اختیار داریم. کیفیت بازیکنان باعث شده است تا فوتبال استانداردی را از خود نشان دهیم و امیدوارم که فصل خوبی را پشت سر بگذاریم.

فیلان پس از رای گیری میان کارشناسان به عنوان بهترین سرمربی ماه آگوست انتخاب شد. او در این راه افرادی چون: آنتونیو کونته، ژوزه مورینیو و پپ گواردیولا را پشت سر گذاشت. این برای دومین بار است که یک سرمربی از هال سیتی به این افتخار می رسد. بار اول در سپتامبر سال 2008 بود که فیل براون به این عنوان رسید.

38 دیدگاه در “دستیار سابق فرگوسن بهترین سرمربی ماه آگوست لیگ برتر انگلیس شد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − 7 =

رفتن به نوارابزار