شالکه ۰-۲ بایرن مونیخ؛ برد با تعویض های آنچلوتی

بایرن مونیخ موفق شد تا شالکه را در هفته دوم بوندس‌لیگا مغلوب کند.
شب گذشته در چارچوب هفته دوم بوندس‌لیگا تیم های شالکه و بایرن مونیخ در فلتینس آرنای شهر گلزن‌کرشن به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی دو بر صفر بایرن مونیخ همراه شد.

ترکیب تیم ها
شالکه (۳-۳-۴): فائرمن، نالدو، ناستاسیچ، هوودس، بابا، استامبولی (کولاسیناچ)، بن‌طالب، گورتسکا، کونوپلیانکا (امبولو)، چوپو موتینگ، هونتلار (مایر)

بایرن مونیخ (۳-۳-۴): نویر، هوملس، مارتینز، لام، آلابا، آلونسو (ویدال)، رناتو‌سانچز (کیمیش)، تیاگو، مولر، ریبری (کوستا)، لواندوفسکی

گزارش بازی
بازی راس ساعت ۲۳:۰۰ با سوت آقای گرافه آغاز شد. بازی در دقایق ابتدایی آرام دنبال شد. در دقیقه ۱۷ هوملس به دلیل خطا بر روی نالدو با کارت زرد جریمه شد. شالکه که در بازی قبلی خود شکست خورده بود، در خانه بر شدت حملاتش افزود و بایرن مونیخ را به عقب راند.

در دقیقه ۲۸ بازی توسط داور متوقف شد تا بازیکنان بتوانند آب بنوشند و استراحتی کنند. پس از آن، بازی کمی متعادل تر شد. در دقیقه ۳۷ روی سانتر کونوپلیانکا، هونتلار می توانست دروازه بایرن را باز کند اما موفق نشد. یک دقیقه بعد، هوودس کارت زرد دریافت کرد.

بازی در نیمه نخست با نمایش خوب شالکه با نتیجه بدون گل خاتمه یافت. در آغاز نیمه دوم، شالکه یک تعویض انجام داد و بریل امبولو به جای یوهن کونوپلیانکا به میدان آمد.

در دقیقه ۵۶ شالکه می توانست به گل برسد اما آن ها بدشانس بودند. شوت از راه دور کلاس یان هونتلار با واکنش خوب و به موقع نویر به تیرک دروازه بایرن برخورد کرد!

در دقیقه ۶۰ آنچلوتی که دید تیمش تحت فشار قرار گرفته، دو تعویض انجام داد، ویدال و کوستا به جای آلونسو و ریبری به میدان آمدند. شالکه نیز یک تعویض انجام داد و مکس مایر به جای هونتلار که از ناحیه سر مصدوم شده بود، وارد مسابقه شد.

در دقیقه ۷۰ رناتو سانچز و ویدال از بایرن مونیخ با کارت زرد داور جریمه شدند. بایرن با نفوذ های کوستا برای گلزنی تلاش می کرد اما این کافی نبود. دقایقی بعد کیمیش نیز به جای سانچز به میدان آمد.

در دقیقه ۸۱ بالاخره تلاش های بایرن نتیجه داد. روبرت لواندوفسکی روی پاس خاوی مارتینز موفق شد گلزنی کند و بایرن مونیخ را یک بر صفر پیش بیاندازد.

این پایان کار نبود، یاشوا کیمیش در دقایق پایانی وقت های اضافی گل دوم را برای بایرن مونیخ به ثمر رساند تا خیال هواداران این تیم را راحت کند.

در پایان این مسابقه حساس با گل های دقایق پایانی بایرن مونیخ، با پیروزی این تیم پایان یافت و با این برد، بایرن به صدر جدول صعود کرد و شالکه بدون امتیاز در انتهای جدول باقی ماند.

آمار بازی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده + هجده =

رفتن به نوارابزار