انجلیک کربر قهرمان یو اس اوپن 2016 شد

کربر قهرمان شد.

در فینال زنان رقابت های تنیس یو اس اوپن 2016 انجلیک کربر آلمانی رو در روی کارولینا پلیسکووا از جمهوری چک قرار گرفت.

کربر در اولین گیم بازی سرو پلیسکووا رابا چاشنی شانس شکست. پلیسکووا در گیم بعد بازی را به دوس می کشاند اما نمی تواند سرو کربر را بشکند. گیم سوم را بدون از دادن امتیاز و با یک ایس می برد. دو تنیسور باقی سرویس های گیم خود را می برند. از جمله در گیم هشتم و در 5-4 که کربر یک برک پوینت را حفظ می کند. گیم بعد از آن را هم کربر می برد تا ست اول را به سود خود تمام کند.

حفظ سرو در ست دوم تا گیم هفتم ادامه پیدا می کند. پلیسکووا سرو های قدرتمندانه ای می سند اما آنفورسد های ارور های متعدد سر راهش قرار می گیرند. سرانجام در گیم هفتم پلیسکووا موفق می شود سرو کربر را بشکند. او سروش را دگیم پس از آن حفظ می کند. در گیم نهم از کربر پیش می افتد اما رطوبت بالا و فشار بازی او را تحت تاثیر قرار می دهد و اشتباهات بد بیشتری از او سر می زند. اگرچه در نهایت او در گیم بعدی ست را به نام خودش می زند.

پلیسکووا سروش را در گیم ابتدایی حفظ و در گیم دوم سرو کربر را می شکند. برای اولین بار در طول بازی برتری با پلیسکوواست و کربر در ابتدای ست تعیین کننده در وضعیت جالبی قرار نمی گیرد؛ اما تنها سه گیم بعد کربر سرو پلیسکووا را می شکند تا به بازی برگردد. کربر دوندگی بیشتری دارد. دو سرویس گیم بعدی حفظ می شوند. در 5-4 پلیسکووا برای ماندن در بازی سرو می زند اما کربر قدرتمندانه و 40-0 سرو پلیسکووا را می شکند تا با پیروزی در یک دیدار نزدیک و تماشایی به قهرمان جدید یو اس اوپن بدل شود.

کربر به اولین زن غیر از سرنا ویلیامز از سال 2007 بدل می شود که در سول یک سال دو گرند اسلم می برد.

انجلیک کربر(2) کارولینا پلیسکووا(10) زمان
ست اول 6 3 ’40
ست دوم 4 6 ’47
ست سوم 6 4 ’40

آمار بازی

39 دیدگاه در “انجلیک کربر قهرمان یو اس اوپن 2016 شد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + شانزده =

رفتن به نوارابزار