بارسلونا 1-2 دپورتیوو آلاوز؛ آلاوز باز هم شگفتی ساز شد!

تیم آلاوز به شگفتی سازی خود در فصل جدید لالیگا ادامه داد و این بار موفق شد در خانه بارسلونا، این تیم قدرتمند را شکست دهد.

از هفته سوم رقابت های لالیگا و از ساعت 23:00 در استادیوم نیوکمپ، تیم های بارسلونا و دپورتیوو آلاوز به مصاف هم رفتند.

گزارش بازی

لوئیز انریکه- سرمربی بارسلونا، تیمش را با ترکیبی عجیب به بازی فرستاده بود که طی آن لیونل مسی، لوئیس سوارز، آندرس اینیستا، نام های بزرگی بودند که از روی نیمکت بازی را نظاره می کردند. با بازگشت نیمار از بازی های ملی و اولین بازی پاکو آلکاسر پیشبینی می شد ناهماهنگی هایی در خط حمله کاتالان ها مشاهده شود که این موضوع به وضوح در دقایق ابتدایی نیمه اول قابل دیدن بود. آلاوز که تازه به لالیگا صعود کرده، در دو بازی اولش توانسته بود از اتلتیکو مادرید و خیخون مساوی بگیرد، نوع بازی آن ها به گونه ای بود که در این بازی هم با دفاع چند لایه به دنبال هتریک در نباختن هستند. 30-35 دقیقه ابتدایی بازی دو تیم هیچ خطر جدی روی دروازه هم نتوانستند شکل دهند تا اینکه روی یک ضربه آزاد، نیمار پاسی را برای الیکس ویدال در موقعیتی عالی محیا کرد و ضربه مدافع راست بارسا با دفع دروازه بان آلاوز راهی کرنر شد.

در 39مین دقیقه مسابقه و در میان تعجب، این تیم میهمان بود که در اولین موقعیتش به گل رسید. سانتر ارسالی از جناح چپ بارسا، توسط کیکو را دیورسون به آسانی وارد دروازه سیلسن و بارسلونا کرد تا بدین گونه آلاوز 1-0 از حریف نامدار خود پیش بی افتد.


بارسا می توانست خیلی سریع به این گل پاسخ دهد که ضربه سر نیمار با اختلافی کم از کنار دروازه پاچکو به بیرون رفت. پیش از اتمام نیمه اول نیز راکیتیچ یک موقعیت خوب را از دست داد تا 45 دقیقه اول با تک گل تیم آلاوز به اتمام برسد.

نیمه دوم با گل برای بارسلونا شروع شد. سانتر نیمار از روی کرنر را جرمی متئو با یک ضربه سر تبدیل به گل کرد تا کمی چهره لوئیز انریکه از حالت گرفتگی در آید.


با گذشت دقایقی و افت دوباره بارسلونا در ایجاد فرصت گلزنی، مسی و اینیستا به ترکیب تیم اضافه شدند.

روی غفلت مدافعین بارسلونا و در راس آن خاویر ماسکرانو، آلاوز این بار توسط ایبای گومز صاحب موقعیت شد و در دقیقه 64 به گل دوم رسید!


لوئیس سوارز هم بعنوان تعویض سوم کاتالان ها به جای آلکاسر وارد زمین شد. بازی در حالی به دقیقه 80ام خود می رسید که بارسلونا اصلا بازی خوبی را ارائه نمی داد و در باز کردن قفل دیواره دفاعی آلاوز با مشکل مواجه شده بود.

تلاش بارسا و ام اس ان ناسرانجام ماند و این تیم دپورتیوو آلاوز بود که با هدایت مائوریسیو پلگرینو موفق شد در خانه بارسلونا، این تیم را با یک بازی هوشیارانه شکست دهد.

ترکیب دو تیم و آمار بازی

41 دیدگاه در “بارسلونا 1-2 دپورتیوو آلاوز؛ آلاوز باز هم شگفتی ساز شد!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + 7 =

رفتن به نوارابزار