میلان 0 – 1 اودینزه؛ باخت های میلان شروع شدند

در چارچوب هفته سوم رقابت های سری آ، میلان و اودینزه در سن سیرو به مصاف هم رفتند.

 اودینزه موفق شد میلان را با گل پریتسا در سن سیرو شکست دهد و شگفتی بیافریند.

                                                                         ترکیب اولیه دو تیم

آث میلان:          دوناروما، آباته، پالتا، رومانیولی، آنتونلی، پولی، مونتولیوو، سوسا، سوسو، بوناونتورا، باکا

اودینزه:            کارنزیس، ویدمر، دانیلو، فلییپه، آرمرو، بادو، کومز، هالفدرسون، ترو، دی پائول، دوان زاپاتا

                                                                    گزارش نیمه اول بازی

بازی آغاز می شود، میلان با حملاتی دروازه اودینزه را تهدید می کند اما کارنزیس تسلیم نمی شود. در این دقایق اودینزه با جو استادیوم خو گرفته است و با حملاتی جسته گریخته سعی در گلزنی دارد اما راه به جایی نمی برند. سوسو از سمت راست زمین بسیار خطرناک ظاهر می شود و دفاع اودنیزه را در چندین صحنه بهم می ریزد. دقیقه 25 پالتا سعی داشت از وسط زمین  از روی غافلگیری دروازه اودینزه را باز کند که با بد شانسی با اختلاف کمی بیرون رفت. دقیقه 30، اودینزه درست پشت محوطه جریمه صاحب ضربه آزاد شد اما توپ به پالتا برخورد کرد و سپس روی خطای بازیکنان توپ در اختیار روسونری قرار گرفت.

هافردسون- سوسو

مهم ترین حرکت بازی در دقیقه 33 ایجاد شد، مونتولیوو با استپ سینه توپ را در اختیار سوسا قرار داد و این بازیکن با ضربه ای چکشی تیر اودینزه را به لرزه درآورد. با وجود شایستگی روسونری بازی همچنان مساوی است. بازی موقعیت چندانی ندارد و با سوت آقای کالوارس، نیمه اول به اتمام می رسد.

                                                                   گزارش نیمه دوم بازی

بازی در نیمه دوم آغاز می شود. بازیکنان اودینزه از روی ضربه کرنر صاحب موقعیت خطرناک شدند، آنتونلی در این حین دچار آسیب دیدگی شد و جای خود را به ماتیا دیشیلیو داد. بازی بسیار کسالت آور است و هردو تیم موقعیتی نزدیک به گل هم نداشته اند. دقیقه 59 بازی صفر صفر. دقیقه 60 پریتسا به جای ترو وارد زمین می شود. بادو به خاطر ضربه آرنج به صورت پولی با کارت زرد داور رو به رو می شود. اودینزه شدیدا دفاع می کند و تقریبا همه 11 بازیکن آن ها در زمین خودی قرار دارند. پاس های بی هدف و رو به عقب به حدی زیاد است که بازی از تب و تاب افتاده است.

دقیقه 79 بازی هوندا به جای سوسا وارد زمین می شود. لاپادولا دقیقه 86 به جای پولی وارد زمین می شود. دقیقه 87 و شاهکار آباته!  بازیکن اودینزه توپ را از سمت راست زمین به سمتی که آباته قرار دارد سانتر می کند و آباته در نهایت خونسردی اجازه می دهد پریتسا با ضربه ای آرام دروازه میلان را باز کند. اودینزه در سن سیرو یک هیچ پیش می افتد. 8 دقیقه وقت اضافه توسط داور اعلام شد. باکا از دو قدمی دروازه نمی تواند سانتر هوندا را تبدیل به گل کند. در این دقایق میلان حمله می کند اما دفاع اودینزه با زیر توپ زدن از نفوذ بازیکنان جلوگیری می کند. بازی تمام می شود و در نهایت شگفتی و با شاهکار بازیکنانی چون مونتولیوو و آباته، میلان در خانه به اودینزه می بازد.

39 دیدگاه در “میلان 0 – 1 اودینزه؛ باخت های میلان شروع شدند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + چهار =

رفتن به نوارابزار