پاسخ رونالدو به صحبت های ژاوی: هر کس می خواهد خودش را در خبرها قرار دهد، از نام من استفاده می کند

کریستیانو رونالدو پاسخ مصاحبه اخیر ژاوی را داد و گفت از شرایط بدنی مطلوبی برخوردار است.

کریستیانو پس از پیروزی 5-2 رئال مادرید مقابل اوساسونا در گفتگو با آ اس  راجع به مسائل مختلفی صحبت کرد.  دو روز پیش، ژاوی هرناندز اسطوره بارسلونا در مورد مقایسه رونالدو و مسی گفته بود رونالدو نمی تواند به سطح مسی برسد و تنها هواداران رئال مادرید می توانند رونالدو را بهتر از مسی بدانند. رونالدو در این مورد گفت:

طبیعی است چون من کسی هستم که بیشترین جستجو در اینترنت برای من انجام می شود و هر کس می خواهد خودش را در خبرها قرار دهد، از نام من استفاده می کند.  ژاوی که در لیگ قطر بازی می کند نباید راجع به این مسائل نظر بدهد. او تمام افتخارات تیمی را برده است اما من 3 توپ طلا دارم و او هرگز چنین عنوانی کسب نکرده است.

شرایط جسمی خوبی دارم و به راحتی می توانستم 90 دقیقه بازی کنم. حقیقت این است که پس از یک مصدومیت دراز مدت با کمی استرس وارد زمین می شوید. اما طبیعی است. هیچ دردی احساس نمی کنم و در شرایط خیلی خوبی هستم. خوشحالم که پیروز شدیم. تیم عالی بازی کرد. من هم گل زدم و آن هم عالی است.

وی در مورد تمدید قراردادش با رئال مادرید گفت:

باید با رییس صحبت کنید. همانطور که گفته ام، همه چیز خوب پیش می رود. من با چند روزنامه راجع به این مساله صحبت کرده ام و دیگر بحث راجع به آن بیهوده است. اگر شما رییس رئال مادرید باشید و بازیکنی مانند من در اختیار داشته باشید، قطعا قرارداد او را 10 سال تمدید خواهید کرد. فکر می کنم همه چیز خوب پیش می رود و من و رییس نگرانی از این بابت نداریم.

با زیدان از پیش هماهنگ کرده بودیم. او هفته پیش گفته بود 60 دقیقه بازی کنم اما 70 دقیقه بازی کردم. الان نیز به من گفته در مقابل اسپورتینگ 70 دقیقه بازی می کنم. شاید دوباره بیشتر شود. دو بازی ابتدایی لیگ را استراحت کردم و الان وقت بازی کردن است.

وی در مورد دیدار رئال مادرید در لیگ قهرمانان مقابل اسپورتینگ گفت:

این بازی برای من معنای زیادی دارد. اسپورتینگ تیمی است که من در آن رشد کردم و همیشه در قلب من است. با این حال در حاضر من بازیکن رئال مادرید هستم. اینجا باشگاه من است و باید برای آن تلاش کنم. به رئال مادرید عشق می ورزم و دوست دارم پیروز شویم.

رونالدو در مورد بازنشستگی در رئال مادرید گفت:

در حال حاضر به اینکه از این تیم جدا شوم اصلا فکر نمی کنم. می خواهم با رئال مادرید قهرمان لیگ شوم زیرا ما در سال های اخیر نتوانستیم این عنوان را کسب کنیم. رئال مادرید بهترین باشگاه جهان است و می خواهم مدت زیادی در آن بمانم و اینجا کارم را به پایان برسانم. تیم بسیار خوبی داریم و فکر می کنم قهرمان لیگ می شویم.

ستاره پرتغالی در مورد رسیدن به رکورد 100 گل در لیگ قهرمانان گفت:

الان چند گل زده ام؟ 94؟ امیدوارم بتوانم به صد گل برسم. 6 گل لازم دارم. خواهیم دید. در حال حاضر به این فکر می کنم که تا آخر فصل در فرم خوبی باشم.

توپ طلای امسال؟

هنوز خیلی به آن زمان مانده است…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × پنج =

رفتن به نوارابزار