پالرمو 0-3 ناپولی؛ اولین کلین شیت ناپولی

تیم ناپولی موفق شد امشب موفق شد پالرمو را به راحتی شکست دهد.

تیم پالرمو و ناپولی امشب از ساعت 23:15 طی هفته سوم سری آ ایتالیا در ورزشگاه خانگی پالرمو به مصاف هم رفتند.

گزارش بازی

دقیقه 15-اینسینیه از سمت چپ حرکت خود را آغاز کرد و توپ را پس از بردن به گوشه محوطه پالرمو، برای میلیک ارسال کرد و میلیک پس از یک چرخش زیبا توپ را روانه دروازه ناپولی کرد که پوساوچ به خوبی توپ را راهی کرنر کرد.

دقیقه 15-همشیک کرنر را روی دروازه ارسال کرد اما دفع اشتباه مدافعان پالرمو توپ را به آلبیول رساند. ضربه نهایی وی بی دقت بود و راهی اوت شد.

ناپولی به شدت بر بازی حاکم شده است و پالرمو حتی موفق نشده از خط میانی زمین عبور کند. بازی به کل در دست شاگردان ساری است.

دقیقه 25-غلام در نزدیکی کرنر سمت چپ زمین صاحب توپ شد و توپ را روی دروازه ارسال کرد. میلیک پس از کنترل خوبش سعی کرد ضربه آخر را وارد کند که پوساوچ زودتر از او توپ را جمع کرد.

دقیقه 47-فوزی غلام از سمت راست به خوبی فرار کرد و پس از تصاحب توپ، آن را روی دروازه ارسال کرد و همشیک با یک ضربه پای چپ دروازه پالرمو را گشود تا اولین گل خود را در فصل جاری، در سومین هفته به ثمر برساند. (پالرمو0-1 ناپولی)

بازیکنان ناپولی کمی جلو کشیده اند تا بتوانند گل خورده را جبران کنند اما ناپولی بیشتر مالکیت را در اختیار دارد.

دقیقه 50-طولی نکشید تا کایخون کار را دو برابر کرد. اینسینیه سمت چپ محوطه پالرمو صاحب توپ شد و پس از دیدن کایخون، توپ را روی دروازه ارسال کرد و کایخون به راحتی با یک ضربه سر که به زمین نیز برخورد کرد، گل دوم را وارد دروازه پوساوچ کرد. (پالرمو 0-2 ناپولی)

دقیقه 58-امبالو سمت راست زمین پا به توپ شد و آن را روی دروازه رینا ارسال کرد اما سالای قدر این موقعیت را نداست و ضربه سرش با اختلاف کمی به بیرون رفت. این اولین و جدی ترین موقعیت پالرمو بود.

بازی از لحاظ مالکیت در اختیار بازیکنان پالرمو است. اما آنها توان ایجاد حمله را ندارند و تنها دست به کارهای ارسالی می زنند.

دقیقه 66-زیلینسکی پشت محوطه پالرمو پس از عبور از بین دو بازیکن، توپ را به صورت عرضی به کایخون واگذار کرد و این بازیکن به شکل تک ضرب دروازه پالرمو را با چاشنی اشتباه پوساوچ باز کرد. شوت زمینی کایخون از بین دستان پوساوچ وارد دروازه شد.

در ادامه تلاش پالرمو هم بی فایده بود و به دلیل آشفتگی در خط هجومی حتی موفق به زدن یک گل هم نشدند تا بازی با نتیجه 3 بر 0 به سود شاگردان ساری به پایان برسد و رینا موفق به ثبت اولین کلین شیت خود بشود.

ترکیب دو تیم

65 دیدگاه در “پالرمو 0-3 ناپولی؛ اولین کلین شیت ناپولی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − یازده =

رفتن به نوارابزار