کلوپ: لوکاس بهترین بازیکن زمین بود و با اشتباهش، هیجان را به بازی اضافه کرد!

سرمربی آلمانی باور دارد که پیروزی حق شاگردانش بود.

لیورپول در نخستین دیدار خانگی فصل موفق به شکست 4-1 لسترسیتی، قهرمان فصل گذشته شد. مصاحبه یورگن کلوپ با سایت رسمی باشگاه پس از بازی را می خوانید:

لحظه هیجان انگیزی بود. پنج شنبه اینجا تمرین کردیم به خاطر اینکه می خواستم احساس جایگاه جدید به بازیکنان منتقل شود. تفاوت بزرگ بود. زیبا بود و بزرگ. بازیکنان عاشق استادیوم های فوق العاده اند. بسیار خوب بود اما می دانستیم که کار دیگری برای انجام دادن داریم. کاری که امروز انجام دادیم و مقابل تیم بزرگی انجام دادیم.

شایسته پیروزی بودیم. به لحاظ فیزیکی قدرتمند بودیم. سخت کوشی، سرعت، خلاقیت و همه این مسائل را داشتیم. گل های فوق العاده ای به ثمر رساندیم و گل غیر فوق العاده ای دریافت کردیم. دقایقی بود که شاید تغییر در نتیجه رخ می داد. امروز وست هم پیروزی 2-0 را با شکست 4-2 عوض کرد. اما اینجا اتفاقی نظیر نیفتاد. به آن ها در بین دو نیمه گفتم که با یک چالش روبرو هستیم. وقتی که خوب هستیم، واقعا خوب هستیم. این چالش ما در تمام فصل خواهد بود. شانسی خوب برای نمایش آن در بازی امروز داشتیم و موفق شدیم. لستر رقیب دشواری است.

 تیم هماهنگی هستند. جز یک بازیکن، همگی در قهرمانی فصل قبل دخیل بوده اند. در سمت دیگر ما تغییرات زیادی داشتیم. لوورن؟ او نمی تواند ببیند. به همین خاطر لوکاس را به کار گفتیم. او شخصیت محکمی دارد اما بازی در خط دفاعی در دیداری مانند این، سخت ترین کار است؛ بخصوص وقتی 500 دیدار پیاپی بازی نکرده باشید. او بهترین بازیکن بازی بود به خاطر اینکه کمک کرد دیدار جذاب تر شود!

سی تا سی و پنج دقیقه برابر آرسنال داشتیم که پس از آن تکرار نشد، تا این بازی. جنبش و کیفیت در کنار هم. پس قوی و سریع بودیم. آن را نمی گویید اما احساس می کنم که سوالاتی در مورد نقل و انتقالات دارید. شغل من این است که ثابت کنم تیم خوبی داریم. موضوعاتی را امروز یاد گرفتیم اما امیدوارم بهتر باشیم. تا وقتی به تمام توان نرسیدیم، استانداردی در نظر نمی گیرم. برای امروز به اندازه کافی خوب بودیم. شایسته سه امتیاز بودیم. برای چالش بعدی مقابل چلسی آماده می شویم. آن ها یک مربی ایتالیایی دارند. پس فضای زیادی نخواهیم داشت. مطمئنم. پس برای آن آماده می شویم.

39 دیدگاه در “کلوپ: لوکاس بهترین بازیکن زمین بود و با اشتباهش، هیجان را به بازی اضافه کرد!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 2 =

رفتن به نوارابزار