یوونتوس 3-1 ساسولو؛ گلزنی خریدهای جدید یووه

یوونتوس در هفته سوم سری آ به سومین پیروزی فصلش رسید.

دو تیم یوونتوس و ساسولو در هفته سوم سری آ، در استادیوم یوونتوس به مصاف هم رفتند که این شاگردان آلگری بودند که در پایان موفق به کسب پیروزی شدند.

ترکیب دو تیم:

ترکیب یوونتوس : بوفون، بن عطیه، بونوچی، کیه لینی، لیخشتاینر، خدیرا، لمینا، پیانیچ، الکس ساندرو، دیبالا، هیگواین

ترکیب ساسولو: کونسیلی، گازولا، آنته ئی، آچربی، پلوزو، پلگرینی، مگنانلی، دانکن، راگوسا، ماتری، پولیتانو

گزارش بازی

یوونتوس در این مسابقه برای نخستین بار هیگواین و پیانیچ را در ترکیب اصلی خود داشت وبه  آندره آ بارزالی بعد از دو بازی ابتدایی، استراحت داده شده بود.  ابتدای بازی با نخستین حمله ساسولو همراه شد و ضربه پولیتانو با واکنش بوفون از کنار تیر دروازه به بیرون رفت.

امّا در دقیقه پنجم مسابقه، روی پاس عمقی دیبالا به هیگواین، وی با ضربه ای زیبا از زاویه مخالف دروازه تیم ساسولو را باز کرد. این دومین ضربه او در سری آ به توپ بود که برای یوونتوس در این فصل به گل تبدیل می شد.

در شرایطی که ساسولو سعی در حمله به سمت دروازه یوونتوس داشت، هیگواین با یک ضربه والی و تماشایی در محوطه جریمه گل دوم یوونتوس و خودش را در این بازی به ثمر رساند. در ادامه دیبالا موقعیت خوبی را برای هیگواین فراهم کرد امّا هیگواین فرصت زدن گل سوم را از دست داد.

در دقیقه 27 بازی نیز، ضربه سر پیانیچ به تیر افقی دروازه برخورد کرد و خود او در ریباند توپ را وارد دروازه ساسولو کرد تا نخستین گلش با پیراهن یوونتوس را در اولین بازی که از ابتدا در ترکیب این تیم قرار می گیرد، به ثمر برساند.

در شرایطی که ساسولو از نمایش یوونتوس شوکه شده بود، روی کرنر ارسالی پولیتانو، بوفون کمی زود از دروازه خارج شد و در  شلوغی محوطه جریمه، آنته ئی دروازه تیم یوونتوس را باز کرد. این اولین گل ساسولو در چهار حضور قبلی اش در استادیوم یوونتوس بود.

نیمه اول با نتیجه 3-1 به سود یوونتوس به پایان رسید.

با شروع نیمه دوم، کونسیلی سنگربان ساسولو بارها مجبور به واکنش شد و پاس عمقی دیبالا به پیانیچ، او را در مصاف تک به تک با دروازه بان قرارداد امّا با دخالت مدافع حریف، پیانیچ از زدن گل چهارم یوونتوس بازماند.

بازیکنان ساسولو روی یک صحنه که توپ به دست کیه لینی برخورد کرد اعتقاد به پنالتی داشتند که داور چنین اعتقادی نداشت.

استفن لیخشتاینر نیز در شرایطی که در موقعیت تک به تک و حتی دروازه خالی قرار گرفت نتوانست از فرصت استفاده کند و موفق به گلزنی شود.

در لحظات پایانی بازی، پولیتانو با پاس ریکی از تله آفساید گریخت و با جا گذاشتن بوفون در موقعیت خوبی برای گلزنی قرار گرفت، امّا ضربه او را لیخشتاینر از روی خط دروازه دفع کرد.

در پایان بازی با حساب 3-1 به سود یوونتوس به اتمام رسید.

آمار  بازی و امتیاز بازیکنان:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + 4 =

رفتن به نوارابزار