اسکولز: بلیند و والنسیا مدافعِ دیدارهای بزرگ نیستند؛ منچستریونایتد با مورینیو قهرمان لیگ برتر خواهد شد

پس از شکست شیاطین سرخ در داربی منچستر، پل اسکولز به تشریح نقاط ضعف تیمش در این دیدار پرداخت.

در داربی روز شنبه منچستر، منچستریونایتد در حالی با نتیجه 1-2 در مقابل همشهری اش – منچسترسیتی – شکست خورد که اشتباهات دفاعی این تیم نقش به سزایی را در نتیجه پایان بازی داشت.

به گزارش سایت Daily Star، پل اسکولز پس از پایان داربی منچستر و در حالی که در کانال ریو فردیناند در شبکه Youtube صحبت می کرد، درباره عملکرد تیم سابقش در مقابل منچسترسیتی گفت:

مطمئن نیستم که منچستریونایتد امسال بتواند قهرمان لیگ برتر بشود، اما آن ها تحت هدایت ژوزه مورینیو به قهرمانی در لیگ خواهند رسید. هنوز علامت سوال هایی درباره این فصل وجود دارد. فکر می کنم این علامت سوال ها بیشتر به امور دفاعی بر می گردند. فکر می کنم در چند سال گذشته بیش از هر چیز از گل خوردن نگران بوده ایم. دالی بلیند یک فوتبالیست عالی و فوق العاده است، اما آیا برای بازی کردن در دیدارهای بزرگ به عنوان مدافع میانی به اندازه کافی خوب هست؟ مطمئن نیستم. آنتونیو والنسیا در یورش بردن به سمت جلو عالی کار می کند، اما مطمئن نیستم که او هم از لحاظ دفاعی در بازی های بزرگ به اندازه کافی خوب باشد.

منچستریونایتد در روز پنجشنبه این هفته و در اولین بازی اش در رقابت های لیگ اروپا، به هلند سفر خواهد کرد تا رویاروی فاینورد قرار بگیرد. بر اساس گفته های پیشین ژوزه مورینیو، برخی از بازیکنانی که تاکنون فرصت قرارگیری در ترکیب اصلی یونایتد را نداشته اند می تواند در این بازی به میدان بروند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 − دو =

رفتن به نوارابزار